Lista ocen Wartburg 353 (66) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 64 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~seba
Kombi 1.0 45KM 33kW
najpojemniejsze auto w tej klasie. wygoda, przestrzeń. zwłaszcza kierowca, zrobiłem nim w jeden dzień prawie 600km, prawie bez odpoczynku i nie odczuwałem ani zmęczenia, ani bulu w plecach, ani innych oznak niewygodnej pozycji. dużym plusem jest lewarek w kierownicy i wolne koło, można dzięki temy się rozsiąść wygodnie, wysokie fotele też są na +.
~.::Don_Kichote::.
Kombi 1.0 50KM 37kW
z przestrzenia troszke gorzej, Dla kierowcy i pasasera siedzacego obok jest wypas, lecz dla osob z tylu juz gorzej, gdyz kolanami dotykaja oparcia, ale czego chciec od taniego rodzinnego samochodu...
~Yatonic@o2.pl
Kombi 1.0 50KM 37kW
Z przodu dużo miejsca z tyłu dla 2 osób extra dla 3 jest już ciasnawo (większym wzrostem i obiętościowo ludziom :)) Bagażnik 525l wrzucamy co potrzebne i jedziemy na wakacje...
~zweitakt
Kombi 1.0 45KM 33kW
noooo autko ma sporo miejsca, nawet w długiej trasie nie mam dolegliwości typu bolące plecy czy sztywnienie karku. muszę przyznać, że pod tym względem tylko merc jest wygodniejszy.
~Maciek_126
Kombi 1.0 50KM 37kW
Niewątpliwie Wartburgowi można nadać miano dużego samochodu rodzinnego. Miejsca jest jak w mybachu a tak dużego bagażnika jeszcze nie spotkałem w innym samochodzie.
~eu368@wp.pl
Kombi 1.0 50KM 37kW
tylna kanapa jest za nisko wzgledem przednich siedzen,z tylu dla wysokich malo miejsca (ale to nie moj problem jestem zawsze kier.a i jestem sredniego wzrostu
~loczi
Sedan 1.0 50KM 37kW
Denerwuje mnie jak mi kumple gazu dodają ;) ale jest fajnie czuje sie jak w łodzi. Miejsca full pasażerowie kfękali na niewygodną tylną kanape.
~An
Sedan 1.0 50KM 37kW
Wartburg kryje w sobie olbrzymie wnętrze, z przodu rewelacyjnie dużo miejsca, z tyłu dobrze, bagażnik-istna przepaść.
~ToKas
Sedan 1.0 50KM 37kW
jaki jest koń każdy widzi nie znam dla niego konkurencyjnego autka w tej kategorii szkoda że w dowodzie jest tylko 5 osób ;-)
~Miłośnik, kierowca BARBI-ego
Kombi 1.0 50KM 37kW
Bardzo durzo miejsca szczegulnie na nogi z tyłu terz durzo. Po orzłorzeniu siedzeń wystarczy miejsca na mały seks.