Lista ocen Wartburg 353 (73) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 57 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~papiej@poczta.wp.pl
Sedan 1.0 50KM 37kW
Oj, tu nie jest za dobrze. Na cieplo trzeba poczekac (ale jak juz jest, to robi sie jak w afryce), dmuchawa bardzo slaba, co widac w deszczu przy zaparowanych szybach - mozna sie nie doczekac na odparowanie.
~prezesiu@wp.pl
Sedan 1.0 50KM 37kW
w zimie to porazka moim zdaniem, trzeba bylo dobry kawalek przejechac zeby cieplo sie zrobilo - ale to moze wina jakiejs regulacji u mnie. W lecie wporzo - okna sie otwieraja ;)
~Sako
Kombi 1.0 50KM 37kW
nom jak zamontowac silnik na kolektorze zabudowac wwalic rure do srodka to i cepło sie robi bo te fabryczne ogrzewanie to chyba adaptacja silnika z kombajna duzo huku mało działania
~Andrel@poczta.onet.pl
Kombi 1.0 50KM 37kW
Długo się nagrzewa. Ciężko precyzyjnie ustawić temperaturę w zimie. W kabinie po wyłączeniu silnika robi się błyskawicznie zimno. Latem upalnie.
~Yatonic@o2.pl
Kombi 1.0 50KM 37kW
Mogło by być lepiej... ale jak sie ogrzewanie rozchula, do przy tęgich mrozach nikt nie zmarznie... Szybko się nagrzewa ok 5km i mamy w zimie ciepło...
~zweitakt
Kombi 1.0 45KM 33kW
mógł by się zimą szybciej nagrzewać, ale ogólnie w trasie ciepełko jak należy, szyba też mogła by odrobinę szybciej odpzrowywać, ale 60 sek i wszystko widać.
~gyula z Krakowa
Kombi 1.0 50KM 37kW
mam już trzeci watrburg i kązdy miasl jakięs klopoty z nawiewem na szybe i ogrzewaniem, pomogło dopiero ogrzewanie beznynowe.
~seba
Kombi 1.0 45KM 33kW
no niestety, wentylator w aucie trochę hałasuje, a o ile z przodu fajnie dmucha to tył często zostaje niedogrzany.
~Marcin Dombrowski
Kombi 1.0 45KM 33kW
Nie jeździłem nim w zimę ponieważ kupiłem go w kwietniu,a na okres zimy odstawiłem go do garażu na gruntowny przegląd.
~gucio
Sedan 1.0 50KM 37kW
w zimie musi się nagrzać dopiero coś poczujesz (jakieś 4 km), no i wogule jakiś kartonik na chłodnieć obowiązkowo.