Lista ocen Wartburg 353 Sedan (30) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~papiej@poczta.wp.pl
Sedan 1.0 50KM 37kW
Nie ma co narzekac. Czasem zazgrzyta wsteczny, ale na jednej skrzyni moj ojciec kiedys "zrobil" 3 silniki, czyli po jakies 100tys km. 4 biegi sa akurat, fatalne jest lozysko igielkowe na walku wchodzacum do silnika - jest w paltikowej obudowie i zdzrzylo mi sie, ze sie rozsypalo, igielki stanely w poprzek i kapota! Do domu na holu, wyjecie silnika - kupa roboty. Pocieszam sie, ze jak ostatnoi kupile 2 na zapas, to juz byly w metalu.
~ToKas
Sedan 1.0 50KM 37kW
Brakuje troche sprężyny ustawającej lewarek na luzie między III i IV łatwiej by się redukowało w trasie choć w sumie i tak nie trzeba bo się bardzo ładne zbiera A no i ten wsteczny trzeba się go naszukać
~Mefix
Sedan 1.0 50KM 37kW
Trochę przytarłem sprzęgło, gdy uczyłem się jeździć, ale dobrze chodziło jeszcze jakiś czas, teraz przestawiła się i troche ciężko wchodzi 2 i 4 a tak pozatym to dobrze ^^
~doctor16@wp.pl
Sedan 1.0 50KM 37kW
Tu kaplica. Koszmarnie nieprecyzyjna, nigdy do końca nie wiadomo czy weszła 1, 3 czy może wsteczny. Może da się to jeszcze wyregulować.
~An
Sedan 1.0 50KM 37kW
Biegi wchodzą dość lekko i dość precyzyjnie, uważać trzeba na poziom oleju, gdy mało zaczynają się problemy z trójką, szkoda że nie ma nadbiegu...
~Bruno
Sedan 1.0 50KM 37kW
Skrzynia biegów od nowego a ma już prawie 160tyś. wymiłem tylko wolne koło bo już przepuszczało a tak to nic, moim zdaniem nie do zajechania!
~piotr
Sedan 1.0 50KM 37kW
jeżeli posiada biegi w podłodze to jest ok! natomiast przy kierownicy lewarek jak się wyrobi to tragedia ze wstecznym i jedynką
~Jacek
Sedan 1.0 50KM 37kW
Dźwignia umieszczona przy kierownicy to świetna sprawa. Szkoda że nie montuje się takich w nowszych samochodach :(
~loczi
Sedan 1.0 50KM 37kW
Kidys jade i mi wajszka się urwała i wręku mi została prawie (ze śmiechu) w płot wjechałem. Ale po za tym biegi jak w masełko wchodzą.
~K0_WARBA
Sedan 1.0 50KM 37kW
mogłoby być lepiej jeśli chodzi o prowadnice, bo czasem sie gubie i nie moge w dobry bieg trafić
Wartburg 353 Sedan