Oceny Wartburg 353 Sedan 1.0 50KM 37kW 1969-1975

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Wartburg 353 Sedan 1.0 50KM 37kW 1969-1975

~Sikor
Sedan 1.0 50KM 37kW
Jeżdżę, już drugim, i nie narzekam. Jak się dba to jeździ, a większość usterek można szybko usunąć samemu nawet w trasie. Na minus, tylko spore spalanie zwlaszcza w mieście i niemożliwość zamontowania gaziu. Ale za to nadrabia pakownaośćią i wygodą.
~kozi
Sedan 1.0 50KM 37kW
za 200 zl to auto na rajdy dla mlodzienca w sam raz szkoda ze po 6 dniach rozbite ale pali gume z 2 w 6 osob!!!!!!!!!! prawdziwa szkola jazdy a biegi przy kierownicy to poezja mozne jezdzic z przodu w 3 osoby
~Tomasz S
Sedan 1.0 50KM 37kW
Piękne auto dla wybrednych i szukających doskonałych przyśpieszeń i zawrotnych prędkosci. Aczkolwiek jest to auto niebezpieczne bowiem wokół niego panują kłęby dymu- nigdy nie wiadomo z kąd wyjedzie.
~Lesiu
Sedan 1.0 50KM 37kW
Auto jest dobre dla tych,co lubią stare i ekonomiczne samochody.Jest dosyć tani(maksymalnie półtora tysiaka),więc może być przydtany dla tych,co pieniędzy za dużo nie mają,a chcą mieć duże i ekonomiczne samochody.A jeżeli ktoś poszukuje na dodatek cichego,to musi zrzeygnować z zakupu,bo Wartek 353 cichy,niestety nie jest( w końcu to dwu-suw)
~loczi
Sedan 1.0 50KM 37kW
Pakowny komfortowy ma swoją specyfikę (dwusów, wolne koło, biegi w kierownicy) trzeba to wyczuć. Jest niesamowicie zwrotny jak na tak spore auto. Nie radze zbyt szybko pokonywać zakrętów zawieszenie jest miekkie buda wysoka grozi dachowaniem. Bagażnik jest bardzo pojemny. Większości napraw można dokonać samemu
~a.zam@wp.pl
Sedan 1.0 50KM 37kW
Jestem bardzo zadowolony. Ujeżdżam już drugi egzemplarz - tamten z 1967 roku objechał Europę (Peloponez, Alpy itd) - śrenie zużycie za objadz Europy w 1981 r. wyszło wtedy - 6,9 l/100 (PRAWDA!). Ten też jest zabytkowy ("spadek" po ojcu) i jeździ mi się b. dobrze. Hamulce bębnowe, a nigdy mnie nie zawiodły - raz nawet tak musiałem przyhamować na szosie, że markowy wóz wjechał mi do tyłu.
3,6
~martinam@lo13.lodz.ids.pl
Sedan 1.0 50KM 37kW
świetna blacha, mocna rama - żadna stłuczka mi nie groźna. Można sie wygodnie usadzić, a nagłośnienie mam tak zrobione, ze niejeden mógłby pozazdrościć! Trochę za wysokie zawieszenie = czasem buja. Ale 100km/h po mieście można;-) Żeby jeszcze te szyby tak nie parowały... :-)
3,8
~papiej@poczta.wp.pl
Sedan 1.0 50KM 37kW
Moj kosztowal 600zz (piec lat temu), byl zaniedbany okropnie, ale jak juz powymienialem to, co sie popsulo lub niedomagalo, to nie boje sie wypuszczac na dalsze trasu mimo dos sporego wieku auta. Idealne rozwiazanie dla kogos, komu dziecko zrobilo prawo jazdy i trzeba, aby sie doszkolilo, zanim wsiadzie do ukochanego auta tatusia. Lepsze to niz maluch, bo przynajmniej mozna przezyc przy wypadku, nawet powaznym. Za te pieniadze nic lepszego sie...
~doctor16@wp.pl
Sedan 1.0 50KM 37kW
Jak na komunistyczny wynalazek z 1987 jest nieźle.
~piotr
Sedan 1.0 50KM 37kW
wartburg jak na tamte czasy i samochody z którymi konkurował był b.dobrym autem . Ja posiadałem model 353 DELUKS był wygodny i bardzo dobrym stanie . Mile go wspominam
Wartburg 353 Sedan