Oceny Yugo – wybierz model

Najnowsze oceny Yugo

~Stach
Hatchback 1.3 68KM 50kW
Yugo Florida
Samochód wyśmiewany w USA [warta tyle ile ma paliwa w baku!!!!]Długo jezdziłem, bez poważniejszych awarii ,także poza granicami, pozbyłem się gdy dobiegał pełnoletności [16 lat],mile wspominam,pewnie do dziś stałby w mym garażu ,gdyby absurdalne ;przepisy ubezpieczeniowe i rejstracyjne.
~Ister (Tomasz Miodek)
Cabrio 1.3 i 68KM 50kW
Yugo Cabrio
Przy pewnych wadach mimo wszystko samochód wypada całkiem dobrze. Przede wszystkim daje ogromną przyjemność z jazdy, zwłaszcza przy słonecznej pogodzie i otwartym dachu. Co tu dużo mówić - ludzie się oglądają. I to każdej płci i wieku. Z uwagi na problemy z naprawami samochód raczej dla osób znających się na naprawach lub z zaprzyjaźnionym dobrym mechanikiem. Nie bez znaczenia jest też fakt, że do Polski oficjalnie sprowadzono tylko 10...
Hatchback 1.3 65KM 48kW
Yugo Koral
Niestety gablota poległa po starciu z psem i ogrodzeniem betonowym. Do tej pory z żoną go wspominamy! Mieliśmy wersję składaną w Reichu przez WV (lepsze siedzenia itp)oraz dodatkowo podrasowaną przez wspomnianego speca. Miał 10s do 100km/h!!! Jeśli ktoś nie potrzebuje wypasionego kokpitu itp to polecam tym bardziej, że bezpieczny jest (doświadczyłem na sobie. Niestety zostało mi po nim tylko kilka częsci:-(
Yugo Koral
Super auto, szczególnie dla początkujących automobilistów, zwrotne, ekonomiczne, duże wewnątrz, zdecydowanie lepsze od CC czy Tico. Jednak przede wszystkim przy żółtym kolorze strasznie zwracające na siebie uwagę na ulicy. Niestety, musiałem mojego Jugolka sprzedać :-(
~kasielita
Yugo Koral
Auto daje rade i nie pęka na naszych polskich drogach
~Pawilon (YUGO)
Yugo Koral
Szkoda że z YUGOlandu nie wyjedzie następca Korala.
Yugo Koral
jestem pierwszym właścicielem tego auta, mimo wszystko chwalę to auto lecz jak się dorobię to kupię sobie o parę lat nowszy model.
~vania- pirat
Hatchback 1.3 65KM 48kW
mam yugo od roku kupilem go za 6oo zl a wydalem juz na niego 2000zl
~klimek
Yugo Koral
moje yugo sprawuje sie dobrze leje paliwo i jade ale troche za duzo pali 7.0l na 100km/h to a ten sielnik za duzo ale ogolnie sprawoje sie bardzo dobrze ;)
~Marcin K.
Yugo 1100P
Super auto wyróżnia się w tumie plastikowych (cacek).