Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Oceny Yugo – wybierz model

Pokaż modele z silnikiem:

Najnowsze oceny Yugo

~Webmarian
Yugo 1100P I
idealne auto dla chcących sie wyróżniać, a jednocześnie nie odstawać technicznie z tyłu, jak jest dopieszczona to gwarantuje że ruszy z pod świateł pierwsza przed szajswagenami
~Horblower
Yugo 1100P I
klasyk z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi (przedni napęd, wałek rozrządu w głowicy napędzany paskiem, silnik ustawiony poprzecznie) z cenę jednej minimalnej pensji. Jak dla mnie bomba
~vania- pirat
Hatchback 1.3 65KM 48kW
mam yugo od roku kupilem go za 6oo zl a wydalem juz na niego 2000zl
Yugo Koral I
Super auto, szczególnie dla początkujących automobilistów, zwrotne, ekonomiczne, duże wewnątrz, zdecydowanie lepsze od CC czy Tico. Jednak przede wszystkim przy żółtym kolorze strasznie zwracające na siebie uwagę na ulicy. Niestety, musiałem mojego Jugolka sprzedać :-(
~MK
Yugo Koral I
Moim zdaniem Yugo nie jest gorszy od Tico czy CC biorąc pod uwagę osiągi porównałbym go z Seicento.
~lux
Yugo 1100P I
Auto jeździ i wygląda wspaniale na tle konkurencji.
~Pawilon (YUGO)
Yugo Koral I
Szkoda że z YUGOlandu nie wyjedzie następca Korala.
~murdoc
Yugo Koral I
zwykłe wozidełko. jak za tą cenę to całkiem, całkiem...
~Janusz
fajne autko dla średnio wymagających, lepsze od CC i Tico
Hatchback 1.3 65KM 48kW
Yugo Koral I
Niestety gablota poległa po starciu z psem i ogrodzeniem betonowym. Do tej pory z żoną go wspominamy! Mieliśmy wersję składaną w Reichu przez WV (lepsze siedzenia itp)oraz dodatkowo podrasowaną przez wspomnianego speca. Miał 10s do 100km/h!!! Jeśli ktoś nie potrzebuje wypasionego kokpitu itp to polecam tym bardziej, że bezpieczny jest (doświadczyłem na sobie. Niestety zostało mi po nim tylko kilka częsci:-(