Oceny Yugo – wybierz model

Pokaż modele z silnikiem:

Najnowsze oceny Yugo

Yugo Koral
Super auto, szczególnie dla początkujących automobilistów, zwrotne, ekonomiczne, duże wewnątrz, zdecydowanie lepsze od CC czy Tico. Jednak przede wszystkim przy żółtym kolorze strasznie zwracające na siebie uwagę na ulicy. Niestety, musiałem mojego Jugolka sprzedać :-(
Hatchback 1.3 65KM 48kW
Yugo Koral
Niestety gablota poległa po starciu z psem i ogrodzeniem betonowym. Do tej pory z żoną go wspominamy! Mieliśmy wersję składaną w Reichu przez WV (lepsze siedzenia itp)oraz dodatkowo podrasowaną przez wspomnianego speca. Miał 10s do 100km/h!!! Jeśli ktoś nie potrzebuje wypasionego kokpitu itp to polecam tym bardziej, że bezpieczny jest (doświadczyłem na sobie. Niestety zostało mi po nim tylko kilka częsci:-(
~lipton
Yugo 1100P
Zrobiłbym lepiej, jakbym kupił Poloneza z gazem, za niewiele większą kasę, ale on by mi się pewnie rozpadł. Zastava ma jedną zasadniczą wadę - pęka na podłużnicach. I jeśli któreś z Was szuka tego auta, niech popatrzy na progi z przodu. Dużo mnie to auto kosztowało wysiłku i pieniędzy, prawdą jednak jest, że trafiłem, na zaniedbany egzemplarz, który tylko z zewnątrz wyglądał dobrze. Całe szczęście półtora roku temu już go sprzedałem. Ale...
Dziennik kosztów dla Yugo
5,9
8,2
~kasielita
Yugo Koral
Auto daje rade i nie pęka na naszych polskich drogach
~Ister (Tomasz Miodek)
Cabrio 1.3 i 68KM 50kW
Yugo Cabrio
Przy pewnych wadach mimo wszystko samochód wypada całkiem dobrze. Przede wszystkim daje ogromną przyjemność z jazdy, zwłaszcza przy słonecznej pogodzie i otwartym dachu. Co tu dużo mówić - ludzie się oglądają. I to każdej płci i wieku. Z uwagi na problemy z naprawami samochód raczej dla osób znających się na naprawach lub z zaprzyjaźnionym dobrym mechanikiem. Nie bez znaczenia jest też fakt, że do Polski oficjalnie sprowadzono tylko 10...
~yugokopter
Hatchback 1.3 65KM 48kW
Yugo Koral
Mam go od nowego już ponad 5 lat, jest po tuningu i wszyscy mi go zazdroszczą lub podziwiają. nie zamierzam go sprzedać, ma u nie dożywocie:):)
~MK
Yugo Koral
Moim zdaniem Yugo nie jest gorszy od Tico czy CC biorąc pod uwagę osiągi porównałbym go z Seicento.
Yugo 1100P
samochodzik nie drogi w eksploatacji opłaty też niskie,części można kupić za grosze,poza drobnymi ubytkami lakieru nie mam do niego żadnych zastrzeżeń
~lux
Yugo 1100P
Auto jeździ i wygląda wspaniale na tle konkurencji.
~jarcol
Hatchback 0.9 45KM 33kW
Yugo Koral
małe niezawodne autko, napewno lepsze od naszych produktów krajowych.