Oceny Yugo – wybierz model

Pokaż modele z silnikiem:

Najnowsze oceny Yugo

~lux
Yugo 1100P I
Auto jeździ i wygląda wspaniale na tle konkurencji.
~Ister (Tomasz Miodek)
Cabrio 1.3 i 68KM 50kW
Yugo Cabrio I
Przy pewnych wadach mimo wszystko samochód wypada całkiem dobrze. Przede wszystkim daje ogromną przyjemność z jazdy, zwłaszcza przy słonecznej pogodzie i otwartym dachu. Co tu dużo mówić - ludzie się oglądają. I to każdej płci i wieku. Z uwagi na problemy z naprawami samochód raczej dla osób znających się na naprawach lub z zaprzyjaźnionym dobrym mechanikiem. Nie bez znaczenia jest też fakt, że do Polski oficjalnie sprowadzono tylko 10...
~Webmarian
Yugo 1100P I
idealne auto dla chcących sie wyróżniać, a jednocześnie nie odstawać technicznie z tyłu, jak jest dopieszczona to gwarantuje że ruszy z pod świateł pierwsza przed szajswagenami
~Horblower
Yugo 1100P I
klasyk z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi (przedni napęd, wałek rozrządu w głowicy napędzany paskiem, silnik ustawiony poprzecznie) z cenę jednej minimalnej pensji. Jak dla mnie bomba
~Mihau
Yugo Koral I
swietne prowadzenie, pakownosc niesamowita jak na wymiary autka, parkowanie bardzo przyjemne, nie ma luksusow i fajerwerkow, ale zawsze dowiezie na miejsce
~cegie@poczta.fm
Yugo Koral I
Super auto, szczególnie dla początkujących automobilistów, zwrotne, ekonomiczne, duże wewnątrz, zdecydowanie lepsze od CC czy Tico. Jednak przede wszystkim przy żółtym kolorze strasznie zwracające na siebie uwagę na ulicy. Niestety, musiałem mojego Jugolka sprzedać :-(
~murdoc
Yugo Koral I
zwykłe wozidełko. jak za tą cenę to całkiem, całkiem...
~pernick@os.pl
Yugo Koral I
jestem pierwszym właścicielem tego auta, mimo wszystko chwalę to auto lecz jak się dorobię to kupię sobie o parę lat nowszy model.
~vania- pirat
Hatchback 1.3 65KM 48kW
mam yugo od roku kupilem go za 6oo zl a wydalem juz na niego 2000zl
~yugokopter
Hatchback 1.3 65KM 48kW
Yugo Koral I
Mam go od nowego już ponad 5 lat, jest po tuningu i wszyscy mi go zazdroszczą lub podziwiają. nie zamierzam go sprzedać, ma u nie dożywocie:):)