Oceny Yugo Koral

Najnowsze oceny Yugo Koral

~zeki@o2.pl
Hatchback 1.3 65KM 48kW
Yugo Koral
Niestety gablota poległa po starciu z psem i ogrodzeniem betonowym. Do tej pory z żoną go wspominamy! Mieliśmy wersję składaną w Reichu przez WV (lepsze siedzenia itp)oraz dodatkowo podrasowaną przez wspomnianego speca. Miał 10s do 100km/h!!! Jeśli ktoś nie potrzebuje wypasionego kokpitu itp to polecam tym bardziej, że bezpieczny jest (doświadczyłem na sobie. Niestety zostało mi po nim tylko kilka częsci:-(
~cegie@poczta.fm
Yugo Koral
Super auto, szczególnie dla początkujących automobilistów, zwrotne, ekonomiczne, duże wewnątrz, zdecydowanie lepsze od CC czy Tico. Jednak przede wszystkim przy żółtym kolorze strasznie zwracające na siebie uwagę na ulicy. Niestety, musiałem mojego Jugolka sprzedać :-(
~kasielita
Yugo Koral
Auto daje rade i nie pęka na naszych polskich drogach
~Pawilon (YUGO)
Yugo Koral
Szkoda że z YUGOlandu nie wyjedzie następca Korala.
~pernick@os.pl
Yugo Koral
jestem pierwszym właścicielem tego auta, mimo wszystko chwalę to auto lecz jak się dorobię to kupię sobie o parę lat nowszy model.
~vania- pirat
Hatchback 1.3 65KM 48kW
mam yugo od roku kupilem go za 6oo zl a wydalem juz na niego 2000zl
~klimek
Yugo Koral
moje yugo sprawuje sie dobrze leje paliwo i jade ale troche za duzo pali 7.0l na 100km/h to a ten sielnik za duzo ale ogolnie sprawoje sie bardzo dobrze ;)
~MK
Yugo Koral
Moim zdaniem Yugo nie jest gorszy od Tico czy CC biorąc pod uwagę osiągi porównałbym go z Seicento.
~Mihau
Yugo Koral
swietne prowadzenie, pakownosc niesamowita jak na wymiary autka, parkowanie bardzo przyjemne, nie ma luksusow i fajerwerkow, ale zawsze dowiezie na miejsce
~murdoc
Yugo Koral
zwykłe wozidełko. jak za tą cenę to całkiem, całkiem...