Ocena kierowcy - Yugo Koral

piotr_1033@tlen.pl, 16 lat temu
Rok produkcji 1998
Yugo Koral 1.3 65KM 48kW 1990-2011 - Oceń swoje auto
Karoseria : Nie jest to niestety ocynk :P
jak dla mnie dobrze wykonane autko :P
Silnik ladnie pracuje nie trzecie jak w muluchu i dynamiczni silnik ale z seicento mialem problemy
Przecietna ze wzglendu na urzycie sily przy zmianie biegow 1 i 2 przynajmiej u mnie :P
Za szytwny jak dla mnie zabardzo czuc doly ale trzyma sie dobrze drogi
Widocznosc dobra ze wzgledu na male wymiary tego auta jedyny minus boczne lusterka zamale sa
Spalanie tak jak napisalem , tak to calkiem solindy sprzet ze tak powiem dobrze zadbany to sie trzyma ( kupilem od emeryta :P co roku serwisowany i wymiana plynow swiec i takich tam pierdole ) jak kupilem to tylko musialem naciagnac pasek od alternatora i wywazyc kola :P
Dobrze grzeje ale u mnie jak sie rozgrzeje dopiero czyli jakies 6-10 min jazdy :P
Dla dwoch osob wystarczajaca gorzej z tylu jak sie odsunie siedzenia do konca ale jak na taki samochod nie jest az tak zle
Moglo by byc lepiej jak dla mnie ale da sie przezyc glosniej radyjko i jak w limuzynie nie slychac wogole silnika :P
Nie jest super ale jakos daje rade narazie :P myslalem o gazie ale szkoda mi ze wzgledu na stan i maly przebieg
powiem tak 2.700 korala 1.3l 65KM za 98r pierwsza rejestracja w 99r :P tylko 48tys przejechane od dziatka emaryta ktory wiecej dbal a mniej jezdzil :P
narazie Krotko posiadam ten samochod ale narazie nie mialem zadnych kosztow napraw tyle ze zarowki wymienilem bo kiepsko bylo widac wycieraczki i plyn do spryskiwaczy takie pierdole zadne usterki :P

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.3 65KM 48kW [l/100km]

8,3