Szukaj

BMW Seria 3 E90-91-92-93 Touring E91 2.0 320d 163KM 2006 BMW Seria 3 BMW 2.0 D M pakiet 163KM automat 2.0 Diesel 163KM

21 900 PLN
BMW
Seria 3
2006
diesel
163 KM
+48
Białystok (woj. podlaskie)
Rocznik 2006
Przebieg 231 000 km
Typ silnika diesel
Moc silnika 163 KM
Pojemność silnika 1 995 cm3
Skrzynia biegów automatyczna
Typ nadwozia kombi
Kolor niebieski
Liczba miejsc 5
Faktura faktura VAT-marża

Informacje o samochodzie

BMW Seria 3 BMW 2.0 D M pakiet 163KM automat 2.0 Diesel 163KM

Autocentrum poleca!

Dane techniczne

Prędkość maksymalna
218 km/h
Przyspieszenie 0-100 km/h
8,8 s
Średnie spalanie
6,5 l/100 km
Długość
4 527 mm
Szerokość
1 817 mm

Oceny tego modelu

Ogólna ocena
4,4
Średnia dla segmentu
4,2
Czy kupiłbyś ponownie to auto?
TAK
93% 7%
8,3
BMW Seria 3 E90-91-92-93
Touring E91 2.0 320d 163KM 120kW
kupiliśmy to bmw po to, żeby to był oszczędny samochód w trasy... automat, tył napęd, ale jak jadę 110-120kmh to spala mi ponad 7l/100. Jak jechałem szybciej tak ok 160-180kmh to spalił mi w trasie 8.8l/100. Spalanie w Mieście pokazuje mi 9,2. To jest jakiś dramat, wsadziłem trochę kasy, na zawieszenie, nowe opony, naprawę wtrysków. Spytałem się w serwisie i innych ludzi i usłyszałem, że to nie jest VW, żeby palił 5/100... Mieliśmy Mercedesa W204 C 220d, co prawda w manualu, ale tam można było w trasie zejść poniżej 5/100 przy bardzo oszczędnej jeździe.
Dodane ponad rok temu
5,8
BMW Seria 3 E90-91-92-93
Touring E91 2.0 320d 163KM 120kW
Auto mam od 2 lat. Oryginalnie 163km. Obecnie 195km. Auto bardzo oszczędne. Podkreśle że mówimy o płynnej jeździe dość dynamicznej ale bez szaleństw. Drogi lokalne do 100km/h okolice 4.8, drogi krajowe do 150 km/h okolice 6l. Miasto nie jest w stanie określić ale myślę że zakręci się w okolicach 8l. Dla mnie wychodzi średnie spalanie w granicach 5.7-6.2. auto jak na 200km bardzo żwawe i oszczędne. W mieście niestety musi spalić swoje. Obliczenia na podstawie tankowań. Komputer przekłamuje o 0.3l
Dodane 3 lata temu
6,1
BMW Seria 3 E90-91-92-93
Touring E91 2.0 320d 163KM 120kW
Auto posiadam od miesiaca i jestem pod wielkim wrazeniem. Przy mocy 163km, ktora naprawde czuc spalanie jest niesamowite. W trasie przy 140km/h spala okolo 6.0l/100km. Przy osczednej jezdzie przy 100km/h udalo mi sie zejsc do 5.1. Auto ciche, trzymajace sie drogi, dobrze wyposazone. Jedynie brak schowkow w kabinie. Jezeli chodzi o serwis narazie nie mam potrzeby nic robic. Z tego co sie orientowalem to ceny podobne do auta tej klasy. Nie mowie o autoryzowanym serwisie. Do tej pory przez ostatnie 15 lat bylem wielbicielem Audi. Niestety na chwile obecna musze powiedziec ze zostaje wielbicielem BMW.
Dodane 10 lat temu

Zalety

+ Układ jezdny + Wentylacja i ogrzewanie + Całokształt

Wady

- Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) - Stosunek jakość/cena - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów
Euro NCAP Logo
Najnowsze testy zderzeniowe modeli BMW przeprowadzone przez Euro NCAP.
BMW Seria 3

Skonfiguruj idealną ofertę z super finansowaniem

Zobacz więcej filmów