Szukaj

Toyota Auris I Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 101KM 2011 Toyota Auris Toyota Auris 1.33 VVT-i Terra 1.3 Benzyna 100KM

16 900 PLN
Toyota
Auris
2011
benzynowy
100 KM
+48
Żerniki Wrocławskie (woj. dolnośląskie)
Rocznik 2011
Przebieg 240 000 km
Typ silnika benzynowy
Moc silnika 100 KM
Pojemność silnika 1 329 cm3
Skrzynia biegów manualna
Kolor szary
Rodzaj napędu przedni
Liczba drzwi 4
Liczba miejsc 5
Pochodzenie krajowe

Wyposażenie tego samochodu

ABS, ASR (kontrola trakcji), Czujnik deszczu, ESP (stabilizacja toru jazdy), Isofix, Kurtyny powietrzne, Poduszka powietrzna chroniąca kolana, Poduszka powietrzna kierowcy, Poduszka powietrzna pasażera, Poduszki boczne przednie, Elektryczne szyby przednie, Elektrycznie ustawiane lusterka, Tapicerka tekstylna, Wielofunkcyjna kierownica, Wspomaganie kierownicy, Skórzana kierownica, Bluetooth, Gniazdo USB, Radio fabryczne, Alufelgi, Elektrochromatyczne lusterka boczne

Informacje o samochodzie

Toyota Auris Toyota Auris 1.33 VVT-i Terra 1.3 Benzyna 100KM

Autocentrum poleca!

Dane techniczne

Prędkość maksymalna
175 km/h
Przyspieszenie 0-100 km/h
13,1 s
Średnie spalanie
5,9 l/100 km
Długość
4 245 mm
Szerokość
1 760 mm

Oceny tego modelu

Ogólna ocena
4,4
Średnia dla segmentu
4,1
Czy kupiłbyś ponownie to auto?
TAK
78% 22%
8,2
Liczba komentarzy: 1
Toyota Auris I
Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 101KM 74kW
Auto posiadam od kilku dni. Jazda na niskich obrotach tym autem jest bardzo mozolna, silnik bardzo słabo reaguje na pedały poniżej 3000rpm. Nawet starając się utrzymać silnik podczas rozpędzania w zakresie 2000-2500 spalanie nie schodzi poniżej 8.1(raport z komputera). Katowalem ją na dłuższych prostych zeby ją odmulić bo kupiona od starszego Dziadka, moze jeszcze jest nieco nagaru czy coś... Nie mam pojęcia. Cały czas świeci się check engine, mimo ze dziadek wymienił dwie sondy w aso, i tak nic się nie zmieniło. Blagam o porady, tak chyba nie powinno być. Przebieg 102tys udokumentowany.
Dodane 4 lata temu
6,3
Toyota Auris I
Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 101KM 74kW
Samochód nie szczególnie żwawy ale za to bardzo mało pali. Wynik 7/100 to żaden problem w cyklu mieszanym. Kiedyś uzyskałem spalanie 10l na odcinku 30km wyciskając z Toyotki wszystkie poty, każde światła z gazem w podłogę, totalne zaprzeczenie ecoDriveingu. Jeżdżąc spokojnie ale bez zamulania w mieście około 7-8l , na trasie (90km/h) spokojnie wystarczy Toyocie 5 litrów na przejechanie 100km. Moja mama, która na co dzień jeździ autem ma spalanie 7,3l z przejechanych kilku tysięcy kilometrów. Do tego całkowicie bezawaryjna, pojemna i praktyczna.
Dodane 4 lata temu
9,7
Liczba komentarzy: 3
Toyota Auris I
Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 101KM 74kW
Niech oczu nie mydlą. Jeżdżę bardzo oszczędnie, nie szaleję, nie gonię, nie przekraczam wielkich prędkości, gazu na minimum, wrzucam kiedy się da na luz, a w baku jakby był WIR!!! Pomimo niezwodności i całej elegancji to spalanie mnie dobija i dołuje, nie sądziłam ,że to auto będzie paliwożerne!!!! A tak własnie jest. Cudów nie oczekiwałam,ale 9 litrów bez ogrzewania i klimy to naprawdę dużo.
Dodane 12 lat temu

Zalety

+ Układ jezdny + Wentylacja i ogrzewanie + Bezawaryjność (poważne usterki)

Wady

- Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) - Całokształt - Silnik
Euro NCAP Logo
Najnowsze testy zderzeniowe modeli Toyota przeprowadzone przez Euro NCAP.
Toyota Auris

Skonfiguruj idealną ofertę z super finansowaniem

Zobacz więcej filmów