Szukaj

Volkswagen up! Hatchback 5d 1.0 MPI 60KM 2015 VW Up! 1.0 MPI, Navi, Klima

25 999 PLN
Volkswagen
up!
2015
benzynowy
60 KM
+48
Łódź (woj. łódzkie)
Rocznik 2015
Przebieg 88 327 km
Typ silnika benzynowy
Moc silnika 60 KM
Pojemność silnika 999 cm3
Skrzynia biegów manualna
Typ nadwozia hatchback
Kolor biały
Rodzaj napędu przedni
Liczba drzwi 4
Pochodzenie krajowe
Faktura faktura VAT

Wyposażenie tego samochodu

Poduszka powietrzna pasażera, Poduszki boczne przednie, ABS, Poduszka powietrzna kierowcy, Isofix, Wspomaganie kierownicy, CD, Nawigacja GPS, Otwieranie pilotem, Komputer pokładowy

Informacje o samochodzie

VW Up! 1.0 MPI, Navi, Klima

Autocentrum poleca!

Dane techniczne

Prędkość maksymalna
160 km/h
Przyspieszenie 0-100 km/h
14,4 s
Średnie spalanie
4,5 l/100 km
Długość
3 540 mm
Szerokość
1 645 mm

Oceny tego modelu

Ogólna ocena
4,5
Średnia dla segmentu
3,8
Czy kupiłbyś ponownie to auto?
TAK
92% 8%
4,8
Volkswagen up!
Hatchback 5d 1.0 MPI 60KM 44kW
Spalanie niskie. Do pracy mam 17 km. Połowa w mieście Poznań, połowa trasa. Na tej trasie udało mi się uzyskać spalanie na poziomie 3,6l/100km, ale to trzeba się trochę postarać :) generalnie spalanie można określić na poziomie 4,2 w powyższych warunkach jesienią, zimą będzie 4,7. Jak gaz jest do dechy to w Poznaniu potrafi spalić ponad 7, ale trzeba się starać i stać w korku, 1, 2 bieg. Nie wiem jak komuś może spalić 10 to chyba coś nie tak z samochodem, albo to wynik po przejechaniu 500m. na trasie poznań-kraków przez wrocław, 4 dorosłe osoby + połowa trasy z klimą 4,2l/100km.
Dodane 12 lat temu
4,6
Volkswagen up!
Hatchback 5d 1.0 MPI 60KM 44kW
Silnik bardzo ekonomiczny. Spalanie z 3-ką na czele bardzo realne. PojaZd eksploatuje głównie w mieście. Poza spalaniem zalet już praktycznie nie ma: silnik bardzo drży nawet jak na 3 cylindrowca. Skrzynia biegów to jakiś żart, ciagle słychać jak coś było luźne( na biegu jałowym ) Zawieszeniowo w miarę okej. Narazie brak poważnej awarii (150k km zrobione )
Dodane 6 lat temu
6,2
Volkswagen up!
Hatchback 5d 1.0 MPI 60KM 44kW
Przy depnięciu ciągnie 7 litrów gazu - 150kmh autostradą i katowanie pedału gazu w ogólne jeździe. Minimalnie mi się udało 5,5 litrów gazu przy spokojnej jeździe i po mieście i na trasie (średnia na 700km to 67kmh). Przejechane 3tkm i benzyny spalił w sumie 8 litrów.
Dodane 8 lat temu

Zalety

+ Karoseria + Ergonomia + Bezawaryjność (poważne usterki)

Wady

- Wyciszenie - Silnik - Skrzynia biegów
Euro NCAP Logo
Najnowsze testy zderzeniowe modeli Volkswagen przeprowadzone przez Euro NCAP.
Volkswagen up!

Skonfiguruj idealną ofertę z super finansowaniem

Zobacz więcej filmów