Nasza strona www używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Sprawdź politykę prywatności.
Volkswagen up! w pigułce

Sprawdź numer VIN

Poznaj historię auta przed zakupem!

Informacje o Volkswagen up!

Lata produkcji: 2011 - teraz
Segment: Auta najmniejsze

Mały samochód (segment A) produkowany od 2011 roku. Najmniejszy z miejskich pojazdów Volkswagena, następca modeli Lupo i Fox. Pierwszy prototyp, który poprzedził produkcję malucha VW to up! concept zaprezentowany w 2007 roku. W kolejnych latach niemiecka marka rozwijała swoją koncepcję o kolejne modele studyjne (m.in. Space up! z 2007 r., e-Up! i up! Lite z 2009 r.) Finalnie up! został zbudowany na płycie podłogowej VW Group MQB Platform w ramach volkswagenowskiego projektu NSF (New Small Family), a jego bliźniaczymi modelami są Skoda Citigo i Seat Mii.

Najbardziej spójny stylistycznie z trójki maluchów Volkswagena, znacznie ciekawszy od Skody Citigo (nie było to trudne) i dość przyjazny w odbiorze. W tej klasie jest co najmniej pięć lepiej wyglądających samochodów, ale to samo można powiedzieć o każdym innym segmencie, a to właśnie auta VW się sprzedają.

~Powagosław

Według mnie przyzwoity, a volkswagenowska prostota jakoś wyszła mu na dobre. Up! to alternatywa wobec krzykliwych maluchów i nudnych-jak-flaki-w-oleju maluchów. Jest w tym jakaś koncepcja.

~Luzacjusz

Dane techniczne Volkswagen up!

Moc silników 60–90 KM
Pojemność silników 1,0 l
Prędkość maksymalna 130–185 km/h
Przyspieszenie 0-100 9,9–16,7 s

Dziennik kosztów

Statystyki dzienników dla aut Volkswagen up!
Średni koszt na 100 km Liczba wpisów: 360
Koszt ogólny 26,06 PLN
LPG13.83 PLN
PB25.83 PLN
Wydatki serwisowe 1,11 PLN Pozostałe wydatki 35,66 PLN

Publikacje o Volkswagen up!

Newsy o Volkswagen up!

AUTOCENTRUM.PL S.A.