Szukaj

Informacje o Opel Combo E Cargo

Lata produkcji: 2018 – teraz
Segment: VANy

Od samego początku oferta nadwoziowa będzie bogata. Standardowy Combo Life, jak nazwano osobową odmianę, ma 4,4 m długości i mieści pięcioro pasażerów. W drugim rzędzie zastosowano kanapę składaną w proporcji 60:40. Opcjonalnie można zamienić ją na trzy indywidualne fotele o oddzielnej regulacji. Co ważne dla rodzin wielodzietnych, w drugim rzędzie mieszczą się trzy foteliki dziecięce, a wszystkie trzy fotele mają mocowania Isofix.

Istnieje też możliwość zamówienia trzeciego rzędu siedzeń, co uczyni z Combo auto siedmioosobowe. Jeśli pozostaniemy przy podstawowej konfiguracji, to mierząc do górnej krawędzi tylnych siedzeń bagażnik pomieści 597 litrów. Przy dwóch miejscach siedzących przestrzeń ładunkowa rośnie do 2126 litrów.

 

Jeszcze większe możliwości oferuje przedłużona o 35 cm odmiana, także oferowana w wersji pięcio- lub siedmiomiejscowej. W tym przypadku bagażnik przy dwóch rzędach foteli mieści 850 litrów, zaś przy jednym aż 2693 litry. Oprócz oparć foteli drugiego rzędu można jeszcze złożyć oparcie fotela przedniego pasażera, co daje powierzchnię ponad trzymetrowej długości. Takich warunków nie jest w stanie zaoferować żaden SUV, a i nie każdy minivan może się z tym równać.

Rodzinny charakter samochodu widać po rozwiązaniach wnętrza. Z przodu są dwa schowki przed fotelem pasażera, na desce rozdzielczej przewidziano miejsca na kubki, zaś w konsoli centralnej znaleziono miejsce dla zasuwanych schowków. W bagażniku półkę można ustawić na dwóch różnych wysokościach, przykrywając cały bagażnik, lub dzieląc go na dwie części.

czytaj więcej
Powagosław
Niespodziewany mariaż z Fiatem wyszedł dostawczemu Oplowi na dobre. Na tyle „na dobre”, że auto wygląda nawet lepiej od swojego pierwowzoru (Doblo). Combo to dziś jeden z ładniejszych modeli w klasie kombivanów. ~Powagosław
Luzacjusz
Doblo, Combo, kruca bombo, sam już nie wiem, który jest który. Zamiast dwóch klonów, wolałbym dwa podobne modele, choć trzeba przyznać, że jak na dostawczaki, oba mają pewien „kreskówkowy” urok. ~Luzacjusz

Opel Combo E Cargo – wybierz silnik

Wyszukiwarka samochodów
Wyszukiwarka samochodów

Ty wybierasz

To Ty określasz swoje potrzeby! Począwszy od sposobu użytkowania samochodu do ustalonego przez Ciebie budżetu.

Auta nowe i używane

Szukasz auta nowego? A może używanego? W naszej bazie znajdziesz wiele atrakcyjnych ogłoszeń!

Największa baza wiedzy o autach

Znajdź swój wymarzony model, a my podamy Ci wszystkie najważniejsze informacje o nim. Poznasz wady i zalety, obejrzysz testy.

Kontakt z dealerem / właścicielem

Wiesz już, który samochód kupić? Dzięki nam bez problemu skontaktujesz się z dealerem lub właścicielem wybranego auta.

"Wyszukiwarka to potężne narzędzie, dzięki któremu znalazłem wymarzone auto! Zgromadzone tu informacje o danym samochodzie pomogły mi poznać jego mocne i słabe strony. Oferta przedstawiona przez dealera też była bardzo atrakcyjna."

~ Tomek

Nowy Opel Combo

Cena od: 78 000 PLN
Liczba drzwi 3
Liczba miejsc 2
Średnica zawracania 10,8 m
Promień skrętu 5,4 m
Długość 4403 mm
Szerokość 1848 mm
Szerokość z lusterkami bocznymi 2107 mm
Wysokość 1796 mm
Wysokość z relingami dachowymi 1860 mm
Rozstaw osi 2785 mm
Rozstaw kół - przód 1553 mm
Rozstaw kół - tył 1567 mm
Zwis przedni 892 mm
Zwis tylny 726 mm
Prześwit 170 mm
Maksymalna pojemność bagażnika (siedzenia złożone) 3800 l
Minimalna pojemność bagażnika (siedzenia rozłożone) 3300 l
Wysokość bagażnika 1236 mm
Szerokość bagażnika 1229 mm
Długość ze złożoną tylną kanapą 1817 mm
Wysokość progu załadowczego 548 mm
Drzwi tylne - wysokość 1106 mm
Przedział ładunkowy - długość 1817 mm
Przedział ładunkowy - szerokość 1229 mm
Przedział ładunkowy - wysokość 1236 mm
Opel Combo E Cargo