Szukaj

Opinie lpg Fiat Punto – wybierz generację

Pokaż generacje z silnikiem:

Najnowsze oceny instalacji LPG Fiat Punto

3,5
Fiat Punto II
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
homologacja: "AUTOGAZ" WIELKOPOLSKI
przebieg: 0 tys. km
użytkowana przez: 0 tys. km
Kupiłem starszy samochód z zamontowaną już instalacją LPG (montowaną w firmie AUTOGAZ WIELKOPOLSKI). Przy problemach z instalacją okazało się iż zamontowane części są nie zgodne ze sobą. Właściciel który montował instalację nie sprawdził tego i jeździł z instalacją bez zaworu bezpieczeństwa. Gdy pojechałem u siebie do serwisu i stwierdzono ten fakt zadzwoniłem do właściciela...
5,0
Fiat Punto Grande Punto
Van 1.4 8v 77KM 57kW
homologacja: F H.U..CZAKRAM.
instalacja: BRC Sequent P&D
przebieg: 130 tys. km
użytkowana przez: 40 tys. km
Najważniejsze że działa i to poprawnie bo nie muszę jeździć na poprawki i regulację. Po montażu serwis odwiedziłem jedynie na przeglądy. Mapy się nie rozjeżdżają, nie trzeba poprawiać ustawień, silnik nawet na wysokich obrotach pracuje bez problemu i nie przerzuca na Pb. Jeśli jeszcze raz miałbym gazować auto to też taką instalację bym wybral.
5,0
Fiat Punto Grande Punto
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
homologacja: F H.U..CZAKRAM.
instalacja: ZAVOLI
przebieg: 190 tys. km
użytkowana przez: 30 tys. km
Spalanie w granicach 8-9l/100km. Silnik nie sprawia problemów. Serwis odwiedziłem jedynie 2 razy na filtry i sprawdzenie ustawień. Na trasie nie sprawia problemów. Przyspieszenie może za dużego nie ma, ale na rozgrzanym silniku, po wkręceniu na 3 tys. obrotów zachowuje się całkiem żwawo. Oczywiście cały czas na LPG. Instalacja założona rok temu - Zavoli Winner.
5,0
Fiat Punto Grande Punto
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
homologacja: F H.U..CZAKRAM.
instalacja: BRC SEQUENT
przebieg: 100 tys. km
użytkowana przez: 40 tys. km
Jeżdżę od niedawna na instalacji BRC Sequent 32. jakościowo uważam, że jest na bardzo wysokim poziomie nie nie żałuję wyboru, w rzeczywistości sprawdza się bardzo dobrze. Auto super jeździ nie ma z nim najmniejszych problemów.
5,0
Fiat Punto Punto Evo
Hatchback 5d 1.4 77KM 57kW
homologacja: F H.U..CZAKRAM.
instalacja: BRC
przebieg: 70 tys. km
użytkowana przez: 30 tys. km
Instalacja Seguent ALBA, montowana przy przebiegu 70 tys.km. Obecnie przebieg to 30 tys.na lpg. Wszystko pracuje bez zarzutu. Montaż już się zwrócił, spalanie w granicach 8-9 l, na gazie praca bardzo dobra
5,0
Fiat Punto Grande Punto
Van 1.4 8v 77KM 57kW
homologacja: "AUTO-GAZ CENTRUM"
instalacja: AG Centrum Zenit PRO
przebieg: 56 tys. km
użytkowana przez: 34 tys. km
Cieszę się, że wybrałem auto takie jak fiat, bo każda instalacja lpg by pasowało. A mój silnik prosty, więc i instalacja musiała być dobrej jakości, ale powszechnie dostępna. Wybrałem zenit pro, mam 5 lat gwarancji na sterownik. i w sumie nie musiałem jej w ogóle używać. Instalacja igła. mam też fajny filtr TWister. filtr odstojnikowy. zbiera bardzo dużo zanieczyszczeń....
4,5
Fiat Punto Grande Punto
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
homologacja: F H.U..CZAKRAM.
instalacja: BRC SEQUENT 24
przebieg: 66 tys. km
użytkowana przez: 40 tys. km
Bardzo dobrze mi się sprawuje instalacja BRC Sequent 24, Auto zagazowałem zaraz po kupnie i uważam że to było dobre rozwiązanie w moim przypadku gdzie pokonuję dość spore trasy. Jestem bardzo zadowolony z instalacji i mogę ja polecić.
5,0
Fiat Punto II
Hatchback 1.2 i CNG 52KM 38kW
homologacja: AUTO GAZ-SLĄSK
instalacja: TARTARINI
przebieg: 0 tys. km
użytkowana przez: 365 tys. km
Witam gaz założony 2000 r fabrycznie w bielsku(test fabryczny) autko przez 5 lat użytkowane przez studentkę rocznie około 50 tys kilometrów końcowy przebieg 365 000 do 2010 koniec eksploatacji duze ogniska rdzy w podwoziu kasacja pojazdu porada mechanika fabrycznego tankować jeśli coś przerywa zmieniać stacje LPG i unikać pseudo fachowców od LPG pozdrawiam
5,0
Fiat Punto II
Hatchback 1.8 i 16V 130KM 96kW
homologacja: "AUTO-GAZ CENTRUM"
instalacja: AG Centrum Blue Box
przebieg: 158 tys. km
użytkowana przez: 55 tys. km
Instalacja Blue Box to był dobry wybór. Nie montowałem w ciemno, polecił znajomy. fajna ekonomiczna w użytkowaniu instalacja. Mam prosty silnik, który potrzebuje instalacji stabilnej , niezawodnej. moja taka właśnie jest. a że gaz jest tylko do zapalniczek, to mit.
4,5
Fiat Punto Punto 2012
VAN 1.4 Natural Power 70KM 51kW
homologacja: AC Spółka Akcyjna
instalacja: AC STAG 300
przebieg: 43 tys. km
użytkowana przez: 25 tys. km
Od 10 lat korzystam z usług firmy. Każdy posiadany przeze mnie samochód był przez warsztat przerobiony na gaz, nigdy nie miałam problemów z żadnym,a jeżdżę bardzo dużo ze względu na specyfikę swojej pracy. Oczywiście samochód regularnie serwisuję. Miła i profesjonalna obsługa. Usługi na najwyższym poziomie.
Fiat Punto