Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Sprawdź politykę prywatności.

Informacje o Peugeot Boxer II Minibus 8-osobowy

Peugeot Boxer II Minibus 8-osobowy
Lata produkcji: 2006 - 2014
Segment: Dostawcze

Średni lub duży samochód dostawczy produkowany od 1994 roku. Największy samochód Peugeota w tym segmencie. W ofercie francuskiej marki, Boxer zastąpił model J5. Samochód jest owocem współpracy koncernów Fiat i PSA, do którego należą Citroen i Peugeot. Jego bliźniaczymi modelami są Citroen Jumper i Fiat Ducato. Pierwsza generacja Boxera została zaprojektowana przez Giorgetto Giugiaro. W 1995 roku model zdobył nagrodę Van of the Year. W 2002 roku Boxer został poddany faceliftingowi, a cztery lata później powstała druga generacja auta. Od 2014 roku model oferowany po gruntownej modernizacji.

Powagosław

Jeśli chodzi o popularność i sprzedaż, Fiata Ducato na pewno nie dogoni. W naszym kraju Renault Master też jest raczej poza zasięgiem. Ale gdy wybór będzie pomiędzy Boxerem i Iveco Daily, dostawczak Peugeota nie jest bez szans na podium.

~Powagosław
Luzacjusz

Ocena to trochę z przymrużeniem oka, bo trojaczki PSA i Fiata są niemal identyczne. Po indywidualizacji, Boxer wygląda najbardziej „budżetowo”. Stawiam jednak dolary przeciw orzechom, że nie będzie się przez to sprzedawał gorzej niż do tej pory.

~Luzacjusz

Peugeot Boxer II Minibus 8-osobowy – wybierz silnik

Pokaż silniki:

Oceny Peugeot Boxer II Minibus 8-osobowy

Ogólna ocena
2,08
Średnia dla segmentu 3,83
Czy kupiłbyś ponownie to auto?
TAK(0%) NIE(100%)
ZALETY + Całokształt + Silnik + Układ jezdny
WADY - Wentylacja i ogrzewanie - Koszty utrzymania - Drobne usterki

Dane techniczne Peugeot Boxer II Minibus 8-osobowy

Podstawowe parametry Peugeot Boxer II Minibus 8-osobowy
Liczba miejsc 8
Wymiary zewnętrzne Peugeot Boxer II Minibus 8-osobowy
Długość 4963 mm
Wysokość 2254 mm
Szkic techniczny Peugeot Boxer II Minibus 8-osobowy