Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Sprawdź politykę prywatności.

Informacje o Porsche Panamera II Executive

Porsche Panamera II Executive
Lata produkcji: 2016 - teraz
Segment: Auta sportowe

Druga, obecnie produkowana generacja modelu (oznaczona liczbą 971), wprowadzona na rynek w 2016 roku. W porównaniu do swojego poprzednika, samochód zwiększył swoje rozmiary (m.in. jest dłuższy o 35 mm). Zbudowano go na nowej płycie podłogowej Volkswagen Group MSB Platform. Panamera II dostępna jest w trzech wersjach nadwoziowych – oprócz podstawowej odmiany fastback (jak model pierwszej generacji), także w odmianie 2-drzwiowego coupe oraz 5-drzwiowego kombi. Wersja ta: Sport Turismo bazuje na prototypie o tej samej nazwie zaprezentowanym w 2012 roku.

Powagosław

O Panamerze jeszcze długo nie będzie pewnie można powiedzieć, czym dokładnie jest i na tym między innymi polega jej atut. To nie tyle konkurencja dla np. S-Klasy, co po prostu osobny byt, zupełnie inne wyobrażenie luksusowej limuzyny. Tym ciekawsze.

~Powagosław
Luzacjusz

Porsche 911 kombi, nazywane oficjalnie Panamerą, zawsze wywoływało u mnie jak najbardziej pozytywne uczucia. Tak, wiem, że „amatorzy-puryści Porsche” narzekali, że to zdrada ideałów marki, ale tacy narzekacze zwykle jeżdżą Skodą. PS. Świetna ewolucja Panamery II.

~Luzacjusz

Porsche Panamera II Executive – wybierz silnik

Dane techniczne Porsche Panamera II Executive

Podstawowe parametry Porsche Panamera II Executive
Liczba drzwi 4
Liczba miejsc 5
Wymiary zewnętrzne Porsche Panamera II Executive
Długość 5199 mm
Szerokość 1937 mm
Wysokość 1428 mm
Rozstaw osi 3100 mm
Prześwit 215 mm
Wymiary bagażnika Porsche Panamera II Executive
Maksymalna pojemność bagażnika (siedzenia złożone) 1483 l
Minimalna pojemność bagażnika (siedzenia rozłożone) 495 l
Szkic techniczny Porsche Panamera II Executive

Publikacje o Porsche Panamera

Newsy o Porsche Panamera

Porsche Panamera II Executive
Aktualnie przeglądasz Porsche Panamera II Executive