Najlepsze oferty wynajmu długoterminowego – ranking
Aby ocenić, która oferta wynajmu długoterminowego jest naprawdę atrakcyjna, nie możemy ograniczyć się do porównania wysokości miesięcznych rat za poszczególne modele. Musimy również wziąć pod uwagę zakres usług zawartych w racie, elastyczność umowy oraz praktyczne walory użytkowe auta. Znaczenie ma również stosunek ceny do jakości, czyli to, ile otrzymujemy w zamian za miesięczną opłatę.
Na potrzeby naszego rankingu przeanalizowaliśmy 9 modeli z oferty Superauto.pl i porównaliśmy je pod kątem warunków wynajmu, codziennej eksploatacji oraz wybranych aspektów technicznych. W zestawieniu znalazły się zarówno rodzinne SUV-y, modele klasy premium stworzone z myślą o długich trasach, jak i auta dla kierowców szukających bardziej sportowego charakteru.
Aby porównanie było miarodajne, wszystkie prezentowane raty zostały wyliczone dla tego samego wariantu finansowania: 36 miesięcy umowy, limit 10 000 km rocznie i 20% wpłaty własnej.
Kia Sportage 1.6 T-GDI HEV L 4WD – najlepszy stosunek ceny do jakości
Kia Sportage wyróżnia się przede wszystkim świetnym balansem między ceną, osiągami, przestronnością i kosztami użytkowania. Za 193 900 zł otrzymujemy dużego SUV-a z mocnym napędem hybrydowym, automatyczną skrzynią biegów i napędem 4WD. Układ 1.6 T-GDI HEV rozwija 239 KM, a przyspieszenie od 0 do 100 km/h zajmuje około 8,1 s. To wystarczająco dużo, aby samochód sprawnie radził sobie zarówno w mieście, jak i podczas wyprzedzania na trasie.
Na korzyść Sportage przemawia również niskie spalanie. Hybrydowy napęd szczególnie dobrze sprawdza się w ruchu miejskim, gdzie według danych producenta zużycie paliwa wynosi około 5–6 l/100 km.
Co dostajemy w cenie najmu?
W ramach raty korzystamy z Pakietu Technologicznego (18-calowe felgi aluminiowe), jednak największą wartością tej oferty jest to, co otrzymujemy już w specyfikacji bazowej pojazdu bez konieczności płacenia wyższej raty - napęd hybrydowy z 4x4, automatyczną skrzynię biegów oraz 587-litrowy bagażnik.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rata (36 mies.) | 1164 zł netto / 1432 zł brutto |
| Cena katalogowa | 193 900 zł |
| Okres umowy | do wyboru: 36 lub 48 miesięcy |
| Napęd | HEV, 4WD |
| Moc | 239 KM |
| 0–100 km/h | ok. 8,1 s |
| Bagażnik | 587 l |
| Spalanie | ok. 5–6 l/100 km w mieście |
Dlaczego warto wybrać ten wynajem?
Niski próg wejścia - niska rata (1164 zł netto) za 239-konnego SUV-a z napędem 4x4 i automatyczną skrzynią sprawia, że to jedna z najbardziej ekonomicznych propozycji na rynku.
Oszczędność w trakcie użytkowania - niskie spalanie hybrydy w mieście (5–6 l/100 km) realnie obniża codzienne koszty eksploatacji przez cały okres trwania umowy.
Elastyczność kontraktu - wybór między 36 a 48 miesiącami ułatwia dopasowanie wysokości raty do budżetu firmy lub gospodarstwa domowego.
BYD Seal U DM-i Comfort – najbogatsze wyposażenie w cenie do 200 tys. zł
BYD Seal U DM-i Comfort to propozycja dla tych kierowców, którzy zwracają uwagę nie tylko na cenę i parametry napędu, lecz również na komfort oraz nowoczesne wyposażenie. 218-konny układ hybrydowy plug-in, automatyczna skrzynia biegów i możliwość jazdy w trybie elektrycznym sprawiają, że samochód dobrze odnajduje się zarówno w mieście, jak i podczas dalszych podróży.
Co dostajemy w cenie najmu?
Główną zaletą tej oferty jest bogaty pakiet Comfort zawarty w miesięcznej opłacie, obejmujący elementy rzadko spotykane w podstawowych ratach konkurencji:
- 19-calowe felgi, reflektory LED, elektryczna klapa bagażnika i przyciemniane szyby.
- tapicerka z eko-skóry, podgrzewana kierownica oraz podgrzewane i wentylowane fotele (kierowcy sterowany w 8 kierunkach z pamięcią).
- obracany ekran 15,6 cala, wskaźniki 12,3 cala, wyświetlacz HUD, nagłośnienie Infinity (10 głośników), ładowarka bezprzewodowa oraz Apple CarPlay/Android Auto.
- kamera 360°, czujniki parkowania, adaptacyjny tempomat, asystent pasa ruchu oraz obszerna kabina z dzieloną kanapą.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rata | 1641 zł netto / 2018 zł brutto |
| Cena katalogowa | 194 900 zł |
| Okres umowy | do wyboru: 36 lub 48 miesięcy |
| Napęd | PHEV, 218 KM, FWD |
| 0–100 km/h | 8,9 s |
| Bagażnik | 425 l |
| Zasięg elektryczny | do 125 km |
Dlaczego warto wybrać ten wynajem?
All-inclusive w stałej racie - nie musisz podnosić raty o dodatkowe opcje dealerskie. Fotele z wentylacją, HUD czy audio premium dostajesz już w standardowej opłacie.
Podwójna oszczędność na paliwie - duży akumulator PHEV pozwala pokonać do 125 km wyłącznie na prądzie. Ładując auto w domu lub firmie, ścinasz codzienne wydatki na paliwo do minimów.
Reprezentacyjny SUV w stałym budżecie -przy umowie na 36 miesięcy zyskujesz komfort klasy wyższej zachowując przewidywalny, pełny koszt użytkowania w racie poniżej 1650 zł netto, z możliwością wydłużenia finansowania do 48 miesięcy w celu dodatkowego obniżenia miesięcznego kosztu.
Renault Symbioz 1.8 E-Tech Full Hybrid esprit Alpine - świetne spalanie i 3 warianty okresu najmu
Jednym z największych atutów Renault Symbioz E-Tech Full Hybrid esprit Alpine jest oszczędny napęd hybrydowy. Układ E-Tech o mocy 160 KM - połączony z automatyczną skrzynią Multi-mode i napędem na przednią oś - doskonale sprawdza się w ruchu miejskim i podmiejskim, gdzie auto przez większość czasu porusza się w trybie bezemisyjnym.
Na tle wielu ofert w naszym zestawieniu Symbioz wyróżnia się również możliwością wyboru trzech okresów najmu – 36, 48 lub 60 miesięcy, co ułatwia dopasowanie umowy do Twoich potrzeb.
Co dostajemy w cenie najmu?
W tej ofercie nie uwzględniono dodatkowych pakietów wyposażenia, dlatego o jej atrakcyjności decyduje przede wszystkim bogate wyposażenie seryjne wersji esprit Alpine.
W standardzie otrzymujemy m.in. 19-calowe felgi aluminiowe, przednie i tylne czujniki parkowania, kamerę cofania, automatyczną klimatyzację oraz system multimedialny openR link z ekranem 10,4 cala i nawigacją. Do dyspozycji jest również cyfrowy zestaw wskaźników o przekątnej 10,25 cala oraz bezprzewodowa ładowarka do smartfona.
Na komfort codziennego użytkowania wpływają także podgrzewane przednie fotele i podgrzewana kierownica, a charakterystyczne elementy stylistyczne wersji esprit Alpine sprawiają, że Symbioz wyróżnia się na tle bardziej zachowawczych SUV-ów.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rata (36 mies.) | 1185 zł netto / 1458 zł brutto |
| Cena katalogowa | 162 300 zł |
| Okres umowy | 36, 48 lub 60 miesięcy |
| Napęd | HEV, FWD |
| Moc | 160 KM |
| 0–100 km/h | ok. 9,1 s |
| Bagażnik | 492–624 l |
| Spalanie | 4,3–4,5 l/100 km |
Dlaczego warto wybrać ten wynajem?
Renault Symbioz nie wygrywa liczbą pakietów wyposażenia, ale nadrabia oszczędnym napędem hybrydowym, praktycznym wnętrzem oraz elastycznymi warunkami finansowania.
Niskie koszty paliwa - średnie zużycie na poziomie 4,3–4,5 l/100 km gwarantuje realne oszczędności przy dużych rocznych przebiegach miejskich.
Możliwość wyboru spośród trzech okresów najmu (36, 48 lub 60 miesięcy) - pozwala dopasować wysokość raty do bieżącego budżetu firmy.
Hyundai Tucson Smart 1.6 T-GDi HEV 2WD - przestronny SUV do codziennych zadań
Jedną z największych zalet Hyundaia Tucsona Smart 1.6 T-GDi HEV 2WD jest połączenie przestronnego wnętrza z dynamicznym napędem hybrydowym o mocy 239 KM. Choć napęd trafia na przednią oś, hybrydowy układ napędowy zapewnia sprawne przyspieszanie i dobrą elastyczność, a automatyczna skrzynia biegów podnosi komfort jazdy w ruchu miejskim.
Co dostajemy w cenie najmu?
W tej ofercie producent stawia na praktyczne wyposażenie poprawiające komfort codziennego użytkowania, a nie rozbudowane pakiety premium.
W cenie otrzymujemy Pakiet LED, obejmujący m.in. atermiczne i laminowane szyby przednie, przyciemniane szyby tylne oraz pełne oświetlenie LED z charakterystycznymi światłami do jazdy dziennej Hidden Mirror. Takie rozwiązania poprawiają komfort podróżowania i nadają Tucsonowi nowoczesny wygląd.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rata (36 mies.) | 1221 zł netto / 1501 zł brutto |
| Cena katalogowa | 185 200 zł |
| Okres umowy | do wyboru: 36 lub 48 miesięcy |
| Napęd | HEV, FWD |
| Moc | 239 KM |
| 0–100 km/h | 7,8 s |
| Bagażnik | 616 l |
Dlaczego warto wybrać ten wynajem?
Najlepsza dynamika bez dopłaty za 4x4 -przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 7,8 s czyni z Tucsona najdynamiczniejszego SUV-a w tej klasie kosztowej.
Rekordowa przestrzeń bagażowa w świetnej cenie - Tuscon oferuje aż 616 litrów pojemności bagażnika – to absolutny lider pod względem ustawności i przestrzeni ładowania w tej półce cenowej najmu.
Przewidywalny koszt i wysoka wartość rezydualna - popularność modelu na rynku wtórnym pozwala uzyskać atrakcyjne warunki w wynajmie na 36 lub 48 miesięcy.
BMW X1 sDrive18i M Sport – najtańszy sposób na wejście do segmentu premium
Jednym z największych atutów BMW X1 sDrive18i M Sport jest połączenie rozsądnej raty z wyposażeniem typowym dla droższych modeli klasy premium. To kompaktowy SUV, który dobrze sprawdzi się zarówno jako reprezentacyjny samochód firmowy, jak i auto do codziennej eksploatacji.
136-konny silnik benzynowy współpracuje z automatyczną skrzynią biegów, a napęd na przednią oś stawia przede wszystkim na komfort i spokojną jazdę. Dodatkowym atutem jest możliwość wyboru 24-, 36- lub 48-miesięcznego okresu najmu, co zwiększa elastyczność oferty.
Co dostajemy w cenie najmu?
W ramach stałej raty otrzymujemy dwa bogate pakiety wyposażenia, które łączą sportowy styl z technologią klasy wyższej:
- Pakiet M Sport: adaptacyjne zawieszenie M, sportowe fotele, skórzana kierownica M, czarna podsufitka Anthracite oraz pakiet stylistyczny nadwozia i wnętrza.
- Pakiet Premium: adaptacyjne reflektory LED, komfortowy dostęp, elektrycznie składane lusterka, bezprzewodowa ładowarka do telefonu i rozbudowani asystenci kierowcy.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rata (36 mies.) | 1547 zł netto / 1903 zł brutto |
| Cena katalogowa | 221 900 zł |
| Okres umowy | do wyboru: 24, 36 lub 48 miesięcy |
| Napęd | benzyna, FWD |
| Moc | 136 KM |
| 0–100 km/h | 9,2 s |
| Bagażnik | 540 l |
| Spalanie | ok. 7 l/100 km |
Dlaczego warto wybrać ten wynajem?
Najtańszy wstęp do segmentu premium - umożliwia pozyskanie reprezentacyjnego auta z wyższej półki w atrakcyjnej racie (1547 zł netto), przy cenie katalogowej przekraczającej 220 tys. zł.
Pakiety M Sport i Premium w stałej racie - otrzymujesz auto o sportowym wyglądzie, z adaptacyjnym zawieszeniem i reflektorami LED w cenie podstawowej opłaty, bez konieczności podnoszenia raty o drogie opcje dealerskie.
Wysoka elastyczność finansowania - wybór między 24, 36 a 48 miesiącami pozwala precyzyjnie dopasować czas trwania kontraktu do potrzeb firmy – od krótkiego, 2-letniego zobowiązania po dłuższą umowę obniżającą wysokość raty.
BMW X3 xDrive20 M Sport – premium z bogatym wyposażeniem
BMW X3 xDrive20 M Sport łączy sportową charakterystykę prowadzenia z komfortem typowym dla segmentu premium. Pod maską pracuje 2-litrowy silnik benzynowy o mocy 208 KM, współpracujący z automatyczną skrzynią biegów i napędem xDrive. BMW X3 przyspiesza od 0 do 100 km/h w 7,8 s, a jego prędkość maksymalna wynosi 215 km/h. Z kolei xDrive zwiększa stabilność i przyczepność na śliskiej nawierzchni, szczególnie podczas jazdy w trudniejszych warunkach. To parametry, które dobrze pasują do sportowego charakteru wersji M Sport.
Przy deklarowanym spalaniu na poziomie około 8 l/100 km trudno oczywiście mówić o rekordowej oszczędności. W tym przypadku priorytetem jest raczej połączenie osiągów, komfortu i właściwości jezdnych z rozsądnym jak na 208-konnego SUV-a zużyciem paliwa.
Co dostajemy w cenie najmu?
W ramach raty otrzymujemy imponujący zestaw aż trzech fabrycznych pakietów wyposażenia, które podnoszą standard auta:
- Pakiet Comfort: aktywna wentylacja foteli przednich, podgrzewanie foteli przednich i tylnych oraz rolety przeciwsłoneczne w tylnych drzwiach.
- Pakiet Premium: system nagłośnienia Harman Kardon Surround Sound, adaptacyjne reflektory LED, podparcie lędźwiowe oraz system Travel & Comfort.
- Pakiet sportowy M: sportowe zawieszenie M, kierownica M, czarne akcenty Shadowline, podsufitka M Anthracite i pakiet aerodynamiczny.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rata (36 mies.) | 1891 zł netto / 2326 zł brutto |
| Cena katalogowa | 303 000 zł |
| Okres umowy | 36 miesięcy |
| Napęd | benzyna, 4x4 |
| Moc | 208 KM |
| 0–100 km/h | 7,8 s |
| Bagażnik | 570 l |
| Spalanie | ok. 8 l/100 km |
Dlaczego warto wybrać ten wynajem?
Wyposażenie z najwyższej półki w cenie raty - nie musisz dopłacać za drogie opcje. Luksusowe dodatki, takie jak wentylowane fotele czy audio Harman Kardon, są już wliczone w stały koszt najmu.
Pełnoprawny SUV Premium z 4x4 na trudne warunki - w przeciwieństwie do mniejszego X1 czy modeli z napędem na przód, X3 oferuje stałą przyczepność napędu xDrive, wyższy prześwit i 570-litrowy bagażnik.
Doskonała relacja raty do wartości pojazdu - przy cenie katalogowej przekraczającej 303 000 zł, rata wynajmu na poziomie 1891 zł netto pozwala użytkować auto wyższej klasy premium bez zamrażania wysokiego kapitału.
BMW Seria 4 420i M Sport – sportowy charakter i styl premium
BMW Seria 4 420i M Sport została stworzona z myślą o kierowcach, dla których samochód ma być czymś więcej niż tylko praktycznym środkiem transportu. Silnik benzynowy 2.0 o mocy 184 KM, automatyczna skrzynia biegów oraz tradycyjny napęd na tylną oś (RWD) gwarantują niespotykane w SUV-ach wrażenia z jazdy. Auto przyspiesza do 100 km/h w 7,9 s i osiąga prędkość maksymalną 235 km/h, zachowując przy tym umiarkowane spalanie na poziomie około 7 l/100 km.
Mimo nisko zawieszonej, sportowej sylwetki pojazd oferuje funkcjonalny, 470-litrowy bagażnik, który bez problemu poradzi sobie z codziennymi obowiązkami i wyjazdami służbowymi.
Co dostajemy w cenie najmu?
W stałej opłacie miesięcznej uwzględniono pakiety, które podkręcają sportowy wygląd oraz poprawiają codzienną ergonomię:
- Pakiet aerodynamiczny M: usportowione zderzaki, progi oraz detale stylistyczne z gamy M Sport.
- Pakiet Comfort: przednie fotele z elektryczną regulacją podparcia lędźwiowego na długie trasy.
- Pakiet schowków: dodatkowe gniazda USB z tyłu oraz organizatory przestrzeni bagażowej.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rata (36 mies.) | 2178 zł netto / 2679 zł brutto |
| Cena katalogowa | 265 600 zł |
| Okres umowy | do wyboru: 24, 36 lub 48 miesięcy |
| Napęd | benzyna, RWD |
| Moc | 184 KM |
| 0–100 km/h | 7,9 s |
| Bagażnik | 470 l |
| Spalanie | ok. 7 l/100 km |
Dlaczego warto wybrać ten wynajem?
Jedyny klasyczny napęd na tył (RWD) w zestawieniu - to unikalna propozycja w całym rankingu dla kierowców poszukujących prawdziwie sportowych emocji z prowadzenia.
Prestiż i styl - niska, dynamiczna linia nadwozia pakietu M Sport czyni z Serii 4 najbardziej wyróżniające się i eleganckie auto w zestawieniu – idealne jako reprezentacyjny samochód kadry zarządzającej.
Wysoka elastyczność kontraktu (od 24 miesięcy) - podobnie jak w przypadku X1, masz możliwość podpisania umowy na 24, 36 lub 48 miesięcy, co pozwala dopasować czas finansowania auta firmowego do własnych planów biznesowych.
Mercedes Klasa E 220 d 4-Matic AMG – komfort na długie trasy
Mercedes Klasa E został stworzony do pokonywania długich dystansów. Dwulitrowy silnik Diesla o mocy 197 KM, automatyczna skrzynia biegów i napęd 4MATIC zapewniają odpowiednią dynamikę, a komfortowe i dobrze wyciszone wnętrze pozwala wygodnie spędzać za kierownicą wiele godzin.
Pod maską pracuje 2-litrowy turbodiesel o mocy 197 KM, współpracujący z automatyczną skrzynią biegów i napędem 4MATIC. Taki zestaw dobrze pasuje do charakteru E-klasy – zapewnia płynne przyspieszanie i komfortową jazdę przy wysokich prędkościach autostradowych.
Diesel ma również practical przewagę przy dużych przebiegach. Niskie zużycie paliwa pozwala ograniczyć koszty eksploatacji, co ma znaczenie zwłaszcza w przypadku samochodu firmowego pokonującego wiele kilometrów. Napęd 4MATIC zwiększa natomiast stabilność samochodu na mokrej lub śliskiej nawierzchni. To szczególnie przydatne podczas zimowych wyjazdów oraz jazdy w trudniejszych warunkach.
To samochód, w którym komfort podróżowania jest równie ważny jak osiągi. Klasa E sprawdzi się więc szczególnie jako reprezentacyjny samochód firmowy, auto dla osób często podróżujących służbowo oraz wszędzie tam, gdzie miesięcznie pokonujemy setki lub tysiące kilometrów.
Co dostajemy w cenie najmu?
Zakres wyposażenia w cenie raty jest szeroki i obejmuje zarówno rozwiązania poprawiające komfort, jak i systemy zwiększające bezpieczeństwo.
- Pakiet AMG Advanced: asystent martwego pola, asystent znaków drogowych, adaptacyjny asystent świateł drogowych Highbeam, panoramiczny Widescreen Cockpit, elementy stylistyczne AMG i składane oparcie tylnej kanapy.
- Pakiet Night: czarne akcenty stylistyczne nadwozia połączone z przyciemnianymi szybami o funkcji termoizolacji.
- Komfort podczas codziennego użytkowania zwiększają także podgrzewane przednie fotele, bezprzewodowe ładowanie smartfona, Bluetooth oraz rozbudowany pakiet usług Mercedes me connect.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rata (36 mies.) | 3543 zł netto / 4358 zł brutto |
| Cena katalogowa | 341 435 zł |
| Okres umowy | do wyboru: 36, 48 lub 60 miesięcy |
| Napęd | diesel, 4MATIC |
| Moc | 197 KM |
| 0–100 km/h | ok. 7,8 s |
| Bagażnik | 540 l |
| Spalanie | ok. 4,8 l/100 km |
Dlaczego warto wybrać ten wynajem?
Jedyny oszczędny Diesel w rankingu - zapewnia rekordowo niskie zużycie paliwa na trasie (ok. 4,8 l/100 km) i potężny zasięg na jednym zbiorniku, co przy dużych rocznych przebiegach ścina realny koszt eksploatacji.
Najwyższy prestiż limuzyny biznesowej - jako jedyny przedstawiciel pełnowymiarowych limuzyn klasy wyższej (segment E), reprezentuje najwyższy poziom komfortu, wyciszenia i wizerunku w całym zestawieniu.
Maksymalny okres najmu (do 60 miesięcy) - możliwość rozłożenia finansowania aż na 5 lat (36, 48 lub 60 miesięcy) daje dużą swobodę w elastycznym kształtowaniu wysokości raty dla budżetu firmowego.
Mercedes GLE 300 d 4-Matic AMG Line – maksimum komfortu w SUV-ie
Mercedes GLE łączy przestronność dużego SUV-a z komfortem samochodu premium. 269-konny diesel z układem mild hybrid, automatyczna skrzynia 9G-TRONIC i napęd 4MATIC zapewniają bardzo dobre osiągi, a zawieszenie AIRMATIC pozwala dopasować charakter jazdy do warunków i potrzeb kierowcy.
Takie połączenie przekłada się na bardzo dobre osiągi. GLE 300 d przyspiesza od 0 do 100 km/h w 6,9 s, a jego prędkość maksymalna wynosi 230 km/h. Jednocześnie według danych WLTP średnie zużycie paliwa wynosi 6,7–6,9 l/100 km. Jak na duży SUV o masie własnej przekraczającej 2,2 tony i mocy 269 KM jest to całkiem rozsądny wynik.
Napęd 4MATIC poprawia stabilność i przyczepność na śliskiej nawierzchni, a wysoki moment obrotowy diesla dobrze sprawdza się podczas jazdy z większym obciążeniem. GLE może więc pełnić funkcję zarówno reprezentacyjnego samochodu firmowego, jak i komfortowego auta rodzinnego na długie podróże.
Co dostajemy w cenie najmu?
W przypadku GLE lista wyposażenia zawartego w ofercie jest naprawdę imponująca. W cenie najmu otrzymujemy Pakiet Night, Pakiet zimowy, Pakiet asystenta jazdy, Pakiet integracyjny smartphone oraz Pakiet wyposażenia AMG Advanced Plus.
Pakiet AMG Advanced Plus obejmuje m.in. zawieszenie AIRMATIC, reflektory MULTIBEAM LED, system nagłośnienia Burmester Surround, podgrzewane przednie fotele, bezprzewodowe ładowanie smartfona oraz pakiet KEYLESS-GO z bezdotykowym dostępem do klapy bagażnika.
Do tego otrzymujemy pakiet pamięci z elektryczną regulacją przednich foteli, pakiet parkowania z kamerą 360°, aktywnego asystenta odległości DISTRONIC, aktywnego asystenta utrzymania pasa ruchu oraz asystenta martwego pola.
Na pokładzie znalazły się również asystent znaków drogowych, adaptacyjny asystent świateł drogowych Plus oraz rozszerzona rzeczywistość dla systemu MBUX.
Komfort zwiększa także Pakiet zimowy z podgrzewaną kierownicą i podgrzewanymi dyszami spryskiwaczy. Z kolei bezdotykowe otwieranie klapy bagażnika przydaje się szczególnie wtedy, gdy mamy zajęte obie ręce.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rata (36 mies.) | 4036 zł netto / 4965 zł brutto |
| Cena katalogowa | 474 545 zł |
| Okres umowy | 36 miesięcy |
| Napęd | diesel, 4MATIC |
| Moc | 269 KM |
| 0–100 km/h | 6,9 s |
| Bagażnik | 630 l |
| Spalanie | 6,7–6,9 l/100 km |
Dlaczego warto wybrać ten wynajem?
Najwyższy standard komfortu z zawieszeniem AIRMATIC - jako jedyne auto w zestawieniu oferuje pełne zawieszenie pneumatyczne, zapewniając wyjątkową izolację od nierówności i maksymalną wygodę podczas długich podróży.
Najwyższa moc i najlepsze osiągi (6,9 s do 100 km/h) - najmocniejszy napęd w rankingu (269 KM) gwarantuje doskonałą dynamikę przy zachowaniu niskiego spalania właściwego dla nowoczesnych jednostek wysokoprężnych.
Topowe wyposażenie w stałej racie - fabryczny zestaw łączący nagłośnienie Burmester, kamery 360°, tempomat DISTRONIC i pakiet AMG Plus czyni z tego wynajmu kompletną ofertę bez ukrytych kompromisów sprzętowych.
Jak elastycznie sfinansować wybrane auto?
Sam wybór modelu to dopiero połowa sukcesu w procesie zmiany lub zakupu samochodu. Równie istotny jest dobór struktury finansowania, która nie zamraża gotówki i zapewnia pełną przewidywalność wydatków. Wynajem długoterminowy opiera się na prostym założeniu - płacisz wyłącznie za rzeczywiste użytkowanie samochodu, przenosząc ryzyko spadku jego wartości oraz koszty obsługi na finansującego. Co kluczowe, nowoczesny najem pozwala elastycznie dopasować podstawowe parametry umowy do indywidualnych potrzeb – od czasu trwania kontraktu, przez planowane przebiegi, aż po wysokość wkładu własnego.
Przykładowo, w Superauto.pl umowę najmu można zawrzeć na okres od 24 do 60 miesięcy (z uwzględnieniem specyfiki wybranych modeli). Wybór dotyczy również rocznego limitu kilometrów, oferując cztery warianty: 10 000, 20 000, 30 000 lub 40 000 km. Szeroki wybór dotyczy także wpłaty początkowej – czynsz inicjalny wynosi od 0% do 20% wartości pojazdu, co umożliwia odbiór nowego auta bez angażowania dużych środków na starcie.
Szukasz auta w abonamencie? Przejdź do oferty Superauto!
Istotną różnicą między ofertami poszczególnych operatorów na rynku jest zakres świadczeń wliczonych w stałą opłatę miesięczną. W przypadku Superauto.pl standardowa rata obejmuje już pełną obsługę serwisową, kartę paliwową ułatwiającą rozliczenia, pakiet Assistance oraz gwarancję samochodu zastępczego.
Całą usługę można przy tym dodatkowo rozbudować pod kątem własnej wygody. Do raty można włączyć ubezpieczenie OC/AC/NNW na cały okres umowy, pakiet opon (zakup, wymiana i przechowywanie) czy opcję auta przedkontraktowego na czas oczekiwania na zamówiony pojazd.
Ostatecznie to właśnie połączenie odpowiednio dobranego modelu auta ze strukturą wynajmu tworzy ofertę idealną – niezależnie od tego, czy szukasz auta na użytek prywatny, czy doposażasz firmową flotę. Bez względu na to, czy Twój wybór padł na budżetową i praktyczną Kię, czy na wyznaczającego najwyższe standardy komfortu Mercedesa GLE, elastyczny najem pozwala cieszyć się z jazdy fabrycznie nowym samochodem dokładnie z tego segmentu, jakiego potrzebujesz – przy zachowaniu pełnej kontroli nad miesięcznym budżetem.