Szukaj

seryjnie montowany zamek centralny
Fiat Punto II Hatchback 1.2 i 60KM 44kW 1999-2010

  • Autor: GranDesign
  • Kategoria: inne
Zamykając auto z pilota, uzbraja się alarm lecz nie zamykają się drzwi. Musze pilotem rozbroić alarm i ponownie zamknąć i wtedy wszystko jest ok - alarm się uzbraja a drzwi się zamykają. Nie bardzo wiem jak się pozbyć tego problemu. Wymieniłem już alarm na nowy (za poradą warsztatu elektromechaniki) ale nie pomogło. Nie pomogła tez zmiana komputera w którym umiejscowiona jest centralka. Wiem też po wizycie w wyżej wymienionym warsztacie że zepsuty mam w drzwiach od kierowcy mikrowłącznik czy coś takiego przez co po zamknięciu drzwi nie gaśnie lampka w środku auta. Zamienili mi go na zwykłą 'krańcówkę' aby lampce przywrócić normalne działanie.

Komentarze

miałem podobny problem. W warsztacie elektronicznym wymieniono: baterię w pilocie, siłownik w drzwiach kierowcy i w drzwiach pasażera i w niedalekiej przyszłości będę musiał wymienić pozostałe siłowniki, ale na razie jest OK!!!!!!!
Odpowiedz
Bielik2010
Mam podobny problem, z tym że u mnie padł jeszcze siłownik od drzwi pasażera. Czasami alaram musze dwukrotnie uzbroić i rozbroić aby drzwi się zamkneły
Odpowiedz
GranDesign
wymiana alarmu - nie pomogło
wymiana komputera pokładowego - nie pomogło
sprawdzenie siłowników - wszystkie sprawne
(wszystko robione w 'specjalistycznych' warsztatach.
Odpowiedz
Fiat Punto II Hatchback