Lista ocen Daewoo Espero 1.5 i 16V 90KM 66kW 1990-2000 (180) - Całokształt

Na liście zabraknie 161 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Espero CB 19
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
mnie osobiście sylwetka bardzo sie podoba do dnia dzisiejszego!! Ogólnie spalanie ma mniejsze od poloneza a i cześci do espero tez strasznie staniały. Nie słyszałem tez aby komus ukradziono Espero. (bo na co??) Idealny samochód rodzinny. trzeba pamietac ze espero lubi być myte i pastowane. kto tego nie robi bedzie podziwiał szybko korozje na swoim esperku :))
~Witold Sochacki ul.Robotnicza 17 Ożarów-Maz
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Samochód o przepięknym nadwoziu ,lekkośc elegancja przód jak najbardziej samolotowy owiew powietrza niezawodny.Wielka szkoda że nie umieli tego uszanować Polacy i pozwolili na bankrutctwo marki obrzydzanej przez pismaków a kupionej przez mocarstwo samochodowe Stany Zjednoczone.Nowe modele Hondy Toyoty Opla maja kształty pancernych.
~lp
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Uważam, że ten samochód po liftingu i staranniejszym wykonaniu szczegółów (materiały wykończeniowe) byłby bardzo dobrym autem dla każdego kto nie chce wydawać pieniędzy na zbytki. Opinia moja oparta jest na doświadczeniu zebranym z użytkowania już drugiego egz. Pierwsze Espero z silnikiem 2000 spisywało się lepiej (przebieg 220 000 km)
~Q.m.
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Jak coś jest zrobione z kilku rzeczy to niewiadomo co to jest chociaż całokształt jest ok. Drobiazgi dobijają np. można urwać klamkę w zimie przy zamarzniętych drzwiach, albi centralny sie nie chce cały otworzyć, a żeby wymienić żarówke oświetlenia tablicy rejestracyjnej myślałem że będe musiał demontować zderzak... ogólnie jest świetny...
~kosikow@poczta.onet.pl
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Od nowego na gazie. Olej Lotos synt. 5W40 lub 0W40. Badania spalin jak u nowego. Jedyna awaria to urwanie I tłumika za katalizatorem po 60000. Na szczęscie na autostradzie w Niemczech. Tamtejsza pomoc drogowa ADAC za 0zł włożyła wstawke i można było jechać dalej. W Niemczech tłumiki (bosal) tańsze niż u nas, ale są głośniejsze niż oryginały.
~wojtek b
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
nie sprzedam go za nic, a chyba jeszcze jednego z Niemiec ściągnę dla ojca a tego mu zabiorę bo na zmiane jeździmy, mam do niego sentyment, będę jeździł aż sie rozpadnie a na tym silniku zrobię chyba jeszcze wiele kilometrów, jak się dogląda na czas płynów to jest naprawdę niezawodny, to chyba najlepsze Daewoo jakie powstało
~elmogl@op.pl
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Auto bardzo komfortowe, ciche, dobre przyspieszenie, ale pzredewszystkim cenię za komfort, jeździłem fiatami, skodami, nie ma porówniania w komforcie jazdy, w przypadku skody felicji lub fabi była lepsza dynamika silnika, ale to do miejskiej krótkiej jazdy. Espero jest uniwersalny, ale na pewno najlepszy na długą trasę.
~aj60@op.pl
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
samochód wspaniały, elegancka limuzyna za nieduże pieniądze. Szkoda , że zaprzestano produkcji. Doskonale spisujący się nadługich trasach turystycznych - także w górach jak i w terenie, po polnych drogach/tu może trochę za miękki/. Na małe i duże, rodzinne eksapady wspaniały- duży bagażnik rozwiązuje wszystkie problemy z rzeczami.
~Ryszard
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Bardzo dobry, duży, rodzinny samochód za niewielką cenę. Bardzo duży bagażnik. Nie czuć zmęczenia po kilkugodzinnym prowadzeniu. Na pochwałę zasługuje wysoka niezawodność. Również dostępność serwisu i części zamiennych. Jedynie dla lubiących "pomajstrować" przy samochodzie brakuje książki serwisowej (jak dla innych typów DAEWOO).
~kempek pkepkiewicz@wp.pl
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
duuuze auto, duuuzy bagaznik, super kanal na narty w srodku, nieco glosne i paliwozerne /co do paliwa, moze zbyt wiele wymagam/ nie jestem przekonany ze jest to klasa srednia. zestawianie tego auta z np toyota avensis to chyba nieporozumienie ;-) nie mniej jestem b. zadowolony z posiadania tego auta. oby tak dalej