Konkurs gokartowy - tydzień 4

Fiat Punto Grande Punto 1.4 16V 95KM 2005-2010 - Oceń swoje auto

Oceny Fiat Punto Grande Punto 1.4 16V 95KM 2005-2010

Podobnie jak w segmencie Auta małe (3,96)

dodano 14.06.2010 17:24:20 przez

Ogólnie jestem zadowolony z tego auta. Wybierając je, brałem pod uwagę: Forda Fiestę, Suzuki Swift'a, VW Polo i Peugot'a 207. Jednak Fiat został moim faworytem ze względu na ilość miejsca w środku, wygodę i przyjemność z jazdy, ogólnie dostępny i stosunkowo tani serwis, no i oczywiście design (może Włosi nie robią najlepszych aut, ale na pewno robią najpiękniejsze ;)). Zaskoczyło całkiem przyzwoite wykonanie, bogata gama wyposażenia (ESP, ASR/MSR, Hill Holder, Follow Me Home, parktronic, czujnik deszczu), nowoczesna technologia (system Blue&Me oparty na MS Auto - platforma na którą dopiero teraz przesiada się m.in. VW i BMW!) Dodatkowym atutem była tu cena - za te pieniądze nie znajdzie się tak wyposażonego auta w tym segmencie.

dodano 15.12.2010 13:38:47 przez

To już mój drugi FIAT (pierwszym był UNO). O FIATach mozna wiele napisać, niedopracowany, słabej jakości elementy wnętrza ale z doswiadczenia wiem, ze silniki mają b.dobre i niezawodne. UNO po 14 latach całe sie sypało ale silnik zarzynany jak to przez młodzież szkolną chodził jak w zegarku. To samo w GrandePunto. Wymieniana była wiązka przewodów elektrycznych,klamki w tylnych drzwiach zawodzą ale większych awarii przez 5 lat nie było. Podsumowując, jezeli szukasz zwinnego bolidu do miasta za niewielkie pieniądze to polecam.

dodano 24.10.2011 20:38:21 przez

Jestem jak narazie bardzo zadowolony z zakupu, brak poważnych usterek, mało pali, komfortowy, cichy, super się prowadzi i jeździ po zakrętach, stabilny przy silnym wietrze i dużych prędkościach. Powodem, dla którego go sprzedam będzie zapewne potrzeba posiadania auta z większym bagażnikiem, takim dla rodziny i psa i rozwijającej się firmy.

dodano 29.02.2008 21:37:03 przez

sprowadzono mi do salonu model ENERGY i miał być DYNAMIC i w tym popełniłem bład ze go kupiłem brakuje tych drobiazgów a cena nie była o wiele niższa

dodano 17.11.2009 17:26:18 przez

Mimo kilku drobnych uwag, oceniam ten samochód bardzo dobrze, bo spełnia wszystkie podstawowe wymogi swojej klasy a i dorzuca co nie co od siebie

dodano 20.05.2013 16:49:59 przez

Ładny, ogromny jak na autko klasy B, bezawaryjny! A jeśli przyjdzie coś wymienić, serwisować to części w bardzo przystępnych cenach.

dodano 02.10.2011 07:44:48 przez

Oceniam bardzo dobrze to autko... Tania eksploatacja, komfortowe, ładne dobrze wyposażone - czego chcieć więcej?

dodano 28.12.2007 17:44:21 przez

Auto jest ładne i wygodne i na tym koniec jego zalet reszta to tandeta w najlepszym czyli włoskim wydaniu.

dodano 28.04.2009 16:13:31 przez

Bardzo ciekawe autko jestem zadowolony z zakupu

Demonstracyjny Hyundai i20 Classic Plus z LPG!!!

Demonstracyjny Hyundai i20 Classic Plus z LPG!!!

Rocznik: 2013. Przebieg: 2 500 km. Silnik: 1.2 85KM, benzynowy.

Demonstracyjny Hyundai i20 Classic Plus

Demonstracyjny Hyundai i20 Classic Plus

Rocznik: 2013. Przebieg: 3 500 km. Silnik: 1.1 75KM, diesel.

Kierowcy, którzy oglądali Fiat Punto, oglądali także

Dowiedz się więcej o Fiat Punto

Przeczytaj o Fiat Punto

Fiat Punto - ładna i rozsądna propozycja
Fiat Punto - ładna i rozsądna propozycja Mimo upływu lat Fiat Punto jest ciekawą propozycją dla kierowców poszukujących ładnego i przestronnego samochodu za rozsądne pieniądze. Włoski maluch pozostaje przyjazny dla kieszeni także podczas późniejszej eksploatacji.

Fiat Punto Grande Punto 1.4 16V 95KM 2005-2010 16