Fiat Punto Grande Punto 1.4 16V 95KM 2005-2010 - Oceń swoje auto

Zmień model

Zmień generację
lista nadwozi Fiat Punto Grande Punto

Oceny Fiat Punto Grande Punto 1.4 16V 95KM 2005-2010

Podobnie jak w segmencie Auta małe (3,96)

autodna

dodano 14.06.2010 przez

Ogólnie jestem zadowolony z tego auta. Wybierając je, brałem pod uwagę: Forda Fiestę, Suzuki Swift'a, VW Polo i Peugot'a 207. Jednak Fiat został moim faworytem ze względu na ilość miejsca w środku, wygodę i przyjemność z jazdy, ogólnie dostępny i stosunkowo tani serwis, no i oczywiście design (może Włosi nie robią najlepszych aut, ale na pewno robią najpiękniejsze ;)). Zaskoczyło całkiem przyzwoite wykonanie, bogata gama wyposażenia (ESP, ASR/MSR, Hill Holder, Follow Me Home, parktronic, czujnik deszczu), nowoczesna technologia (system Blue&Me oparty na MS Auto - platforma na którą dopiero teraz przesiada się m.in. VW i BMW!) Dodatkowym atutem była tu cena - za te pieniądze nie znajdzie się tak wyposażonego auta w tym segmencie.

dodano 15.12.2010 przez

To już mój drugi FIAT (pierwszym był UNO). O FIATach mozna wiele napisać, niedopracowany, słabej jakości elementy wnętrza ale z doswiadczenia wiem, ze silniki mają b.dobre i niezawodne. UNO po 14 latach całe sie sypało ale silnik zarzynany jak to przez młodzież szkolną chodził jak w zegarku. To samo w GrandePunto. Wymieniana była wiązka przewodów elektrycznych,klamki w tylnych drzwiach zawodzą ale większych awarii przez 5 lat nie było. Podsumowując, jezeli szukasz zwinnego bolidu do miasta za niewielkie pieniądze to polecam.

dodano 24.10.2011 przez

Jestem jak narazie bardzo zadowolony z zakupu, brak poważnych usterek, mało pali, komfortowy, cichy, super się prowadzi i jeździ po zakrętach, stabilny przy silnym wietrze i dużych prędkościach. Powodem, dla którego go sprzedam będzie zapewne potrzeba posiadania auta z większym bagażnikiem, takim dla rodziny i psa i rozwijającej się firmy.

dodano 08.05.2015 przez

Jestem posiadaczem tego samochodu od kilku tygodni. W tym momencie nie widzę problemów, elementy takie jak tarcze hamulcowe zaciski itd. zrobił poprzedni właściciel, pasek również wymieniony, a potem kolejne dziecko i już 3 drzwiowy samochód nie miał prawa bytu :)

dodano 29.02.2008 przez

sprowadzono mi do salonu model ENERGY i miał być DYNAMIC i w tym popełniłem bład ze go kupiłem brakuje tych drobiazgów a cena nie była o wiele niższa

dodano 17.11.2009 przez

Mimo kilku drobnych uwag, oceniam ten samochód bardzo dobrze, bo spełnia wszystkie podstawowe wymogi swojej klasy a i dorzuca co nie co od siebie

dodano 20.05.2013 przez

Ładny, ogromny jak na autko klasy B, bezawaryjny! A jeśli przyjdzie coś wymienić, serwisować to części w bardzo przystępnych cenach.

dodano 02.10.2011 przez

Oceniam bardzo dobrze to autko... Tania eksploatacja, komfortowe, ładne dobrze wyposażone - czego chcieć więcej?

dodano 28.12.2007 przez

Auto jest ładne i wygodne i na tym koniec jego zalet reszta to tandeta w najlepszym czyli włoskim wydaniu.

dodano 28.04.2009 przez

Bardzo ciekawe autko jestem zadowolony z zakupu