Lista ocen Ford Focus I (747) - Ergonomia

Na liście zabraknie 1349 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adam.N
Hatchback 1.8 TDDI 75KM 55kW
auto jest \"pakowne\" po złożeniu foteli byłem w stanie jednorazowo się przeprowadzić na inne mieszkanie. innym razem jednorazowo przewiozłem w paczkach dwa biurka dwa materace do łóżek , ramę kanapy 30 litrów farbyi jednego pasażera.
~Tomasz śląskie
Hatchback 1.8 TDCi 101KM 74kW
Dla kierowcy znakomita. Wszystko pod ręka, działa tak jakbym sobie życzył. Dobre umiejscowienie kierunkowskazów, przełączników świateł itd. Zbiornik na płyn do spryskiwaczy jest bardzo duży (około 4 litrów) więc nie trzeba często dolewać.
~gawor1@o2.pl
Hatchback 1.8 TDDi 90KM 66kW
Wszytko jest dobrze i logicznie rozmieszczone, nie ma problemu zeby podczas jazdy obsluzyc klime. Bardzo wygodny pilot do radia umieszczony pod przełącznikiem kierunkowskazów. Jedyna wpadka to nisko umieszczone pojemniki na kubek/puszk/butelkę. Jest dobrze.
~Valdorf
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Dla mnie świetnie. Siedzi się wysoko i wygodnie. Dla starszych ludzi (teściowa) to zaleta nie do przecenienia. Półleżeć to można w sportowym cupe a nie w osobowym aucie. Wszystkie przełączniki w zasięgu. Przydała by się półka na konsoli środkowej.
~Matthewnow
Hatchback 1.8 TDDi 90KM 66kW
Auto jest świetnie zaprojektowane. Wnętrze wykonane z rozmachem, nie wieje nudą a przy okazji jest bardzo ergonomiczne. Wszystko pod ręką. Malutki minusik za konieczność używania kluczyka do otwarcia maski i wlewu paliwa, ale idzie się do tego przyzwyczaić.
~Filip Śląsk
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Wszystko rozplanowano prawidłowo i jest dobrze dostępne. Działanie elementów wyposażenia jest jak najbardziej OK. Troszkę irytują spryskiwacze przedniej szyby ( inaczej jak w innych ), oraz troszkę źle czasem widać wskaźnik temperatury klimatyzacji.
~Art
Sedan 1.6 16V 100KM 74kW
Wszystko pod ręką - wygodne w obsłudze. Wszelkie wajchy i przyciski niezawodne. Nie miałem żadnych problemów z elektryką szyb, lusterek, centralnego zamka itd. Dosyć wygodne fotele - welur łatwy do utrzymania w czystości. Niezłe audio w standardzie.
~Gravis GD
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Wszytsko pod ręką, nie podoba mi się brak lampki świateł mijania.. radio seryjne bardzo fajne i ster. w kierownicy również przydatne. Brak podłokietnika z przodu w serii - minus. Reszta ok. Plastiki nie najlepszej jakości, decha bardzo fajna.
~jarek
Sedan 1.8 16V 115KM 85kW
Wszystko jest na swoim miejscu, ale brak wygodnego miejsca na położenie portfela czy telefonu w miejscu łatwo widocznym dla kierowcy, ja zazwyczaj kładę za dżwignią hamulca ręcznego i często muszę po nie wracać bo zapominam zabrać z samochodu
~slaw
Hatchback 1.6 16V 100KM 74kW
wszystko na miejscu (warto zainwestowac w sterowanie rediem z kierownicy - super sprawa). fotele maja slabe trzymanie boczne, ale sa wygodne, odcinki 1000 km pokonywalem czesto na raz z dwiema krotkimi przerwami i bylem po tym jeszcze calkiem na chodzie :)