Lista ocen Nissan Micra II 1.0 i 16V 54KM 40kW 1992-2000 (242)

~CHAWEL
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
JAK NA TE PIENIĄDZE CO ZAPŁACIŁEM W ZESZŁYM ROKU ZA DWULETNIE AUTO TO JESTEM ZADOWOLONY(NO JUŻ PRAWIE BYŁEM, BO SPRZEDAJĘ BO KUPIŁEM ALMERKĘ 99´) CHCIAŁBYM JEDNAK DORADZIĆ TYM CO CHCĄ KUPIĆ ŻÓŁWIKA, BY BRALI ZE WSPOMAGANIEM I NIE KONIECZNIE NA KOŁACH 14" BO FIRMÓWKE MIAŁEM NA 13-TKACH I COŚ MI SIĘ WYDAJĘ ŻE LEPIEJ SIĘ JEŹDZIŁO. ACHA CHCIAŁEM NADMIENIĆ, ŻE NIE WIEM JAK GDZIE INDZIEJ ALE W RZESZOWIE SERWIS JEST O.K. TYLKO TEN SHELL PO...
~RafAł
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
świetne podwozie, silnik układ transmisyjny, jedyny mankament to rdza na nadkolu z tyłu, ale to przypadłośc większości japończyków z pierwszej połowy lat 90, poza nadkolami niema najmniejszego śladu korozji. Tak na marginesie: micra była samochodem roku 1993, co też świadczy o jej walorach użytkowych
~Wojtek R.
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
Naprawdę dobre, solidnie wykonane autko miejskie- najpoważniejszy konkurent dla Micry to Suzuki Swift i VW Polo, ale ceny niemieckiego autka są KOSMICZNE więc......po co przepłacać? ;)
~Bóbsko
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
Doskonałe auto miejskie i dla rodziny z małymi dziećmi. Można spokojnie jeżdzić na długie trasy. Niezawodne. Szkoda że nowszy model nie jest taki dobry. Uważać należy w ASO bo zawyżają ceny np Polmotor Szczecin. Jakość usług dobra. Szukaliśmy autka na wymianę i bardzo trudno zdecydować czy któryś z nowszych jest na pewno lepszy.
~Mikruska
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
Ogólnie polecam samochód. Jestem z niego zadowolona. To moje pierwsze auto i sprawuje się naprawdę dobrze. Czuć, że to dobre i solidne samochody.
~dickarea@poczta.onet.pl
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
Jestem I właścieielem tego samochodu i muszę powiedzieć, że Micra nawet przy przebiegu 120 000 km sprawuje się świetnie, żadnych awarii, układ wydechowy również seryjny. Nie muszę się martwić, że nie zapali zimą (tak na marginesie akumulator seryjny nigdy nie wymieniany). Bardzo dobre materiały wykończeniowe nie wykazują zbytniego zużycia, nawet oryginalne dywaniki będą służyć do końca. Wykończenie jak na tą klasę bardzo dobre, żadnych...
~szowinista
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
Mysle o wiekszym samochodzie, ze wspomaganiem koneicznie, ale Micra nie daje mi zadnych powodow aby sie jej pozbyć. P O L E C A M.
4,1
~Markus86
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
jest to idealne rozwiazanie dla ludzi ceniacych sobie od=szczednosc i ekonomie, tak naprawde nic sie nie psuje jedynie elementy ulegajacej naturalnej amortyzacji sa wymieniane ale i tak po bardzo dlugim okresie uzytkowania, jedynie do czego mozna sie przyczepic to osiagi alwe w sumie nie ma za co
~madziaa0609
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
jeśli ktoś nie potrzebuje bajerów a tylko nie zawodne miejskie auto to bardzo polecam Micre właśnie z tym silnikiem

Usterki Nissan Micra II

Nissan Micra II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~jurand55@wp.pl
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
Nissan micra jest super samochodem dla osób które nie chcą myśleć o naprawach a skupiają się tylko na jeździe.Miałem dwa niemieckie ale ten japoński jest super i dla meżczyzny jak i dla kobiety.Jest to niezawodne auto nie sprawiajacę jego właścicielowi żadnych problemów