Lista ocen Renault Twingo (372)

3,8
~Wannasauna
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Ideał jeśli chodzi o małe samochody. Jest na tyle pojemny, że może być autem dla młodej rodziny. Tani w utrzymaniu, łatwo nim zaparkować dzięki połączeniu rozmiarów z dobrą widocznością.
~Lodowka
Hatchback 1.2 55KM 40kW
silnik ekstra, maks pociagnal 160 km/h z 4 osobami :), ogolnie jak na takie male cos jest OK!! (Silnik)
~Xdriver
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Renault Twingo hmmm... baaardzo dobrze wspominam ten samochód, naprawde z czystym sumieniem polecam. Auto małe zwinne, ekonomiczne, ale naprawdę zaskakująco dużo miejsca w środku, także ze względu na suwaną tylną kanapę. Mechanicznie nie miałem z nim żadnych większych problemów, jakieś usterki to większosc mozna bylo samemu pod domem ogarnąc, ale tak naprawde nie bylo ich wiele, częsci naprawde tanie, pomimo stereotypów Renówek ,Twingo mi...
~bartek mirek
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Swietne auto (mój trzeci sammochód). Ponad 15 lat a w na prawde dobrym stanie. (Ale dbam o niego).
3,3
~Kasia
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Mały samochodzik, który pali niewiele. Dobry do jazdy miejskiej, poza miastem tez nie jest źle, głównie z racji niewielkiego spalania. Bagażnik duży jak na tak mały samochód (udało się jechać w 4 osoby z bagażami i dwoma parami nart w środku). Po położeniu siedzeń naprawdę dużo miejsca - przewiozłam w środku rower, bez składania go, odkręcania kół, itp. Przebieg jest najprawdopodobniej dużo większy, więc cięzko określić, jaki. Ja przejechałam...
4,1
~freeway
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Polecam do miasta i w trasę, jeśli nie zamierzasz wyprzedzać 3 tirów pod rząd. Mało pali i ma wielkie wnętrze- to najważniejsze. Do tego oryginalny wygląd, niestety, nieco usterkowy, hamulce i silnik sportowe nie są, ale do sprawnej jazdy starczą. Jazda ciągła ponad 130 na godzinę nieco uciążliwa ze względu na hałas i słabe przyspieszenie w tym zakresie prędkości.
~marckost@poczta.onet.pl
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
W swojej klasie spisuje sie bardzo dobrze. Nie nadaje sie na samochod dla rodziny z dziecmi ale juz dla mlodego malzenstwa czy osoby samotnej jak najbardziej. W miescie zmiesci sie wszedzie, nie ma problemow z zaparkowaniem, na trasie spisuje sie calkiem przyzwoicie. Male spalanie paliwa i niewysokie koszty eksploatacji.
4,1
~DORCIA
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Jestem w pełni zadowolona z mojego TWINGOLOTA. Dużo miejsca, cudowny otwierany dach. Mogłabym podróżować nim po całym świecie!!!!!!
~mateusz@iitis.gliwice.pl
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Sympatyczny samochodzik dla jednej albo dwóch osób, do jazdy po miescie. Oryginalny design powoduje, ze da sie lubic. W 5-letnim aucie psuja sie raczej drobiazgi, powazniejsza usterka byla jedna, za to niebezpieczna. Gesta siec serwisów autoryzowanych (drogich), poza nimi tez mozna dostac wiele czesci.
Dziennik kosztów dla Renault Twingo
6,1
6,7
8,1
3,3
~NIKI
Renault Twingo II
Hatchback 3d Facelifting 1.2 16V 75KM 55kW
Mimo drobnych wad, b. dobry samochód do jazdy miejskiej
Renault Twingo