Lista ocen Seat Cordoba I (250) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 313 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pawlak@hot.pl
Sedan 1.4 i 16V 101KM 74kW
ogrzewanie bez zarzutu, gorzej z wentylacją, to znaczy szyba przednia notorycznie paruje podczas deszczu, gdy jadą 3 osoby, jeśli sam, jest ok
~pskrzypczak@freyssinet.pl
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
wentylacja działa bardzo sprawnie, bardzo szybko można ogrzać wnętrze samochodu, niesty na największym biegu dmuchawa dziła okrutnie głośno
~Zadowolony posiadacz :)
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Moja Cordoba ma tylko nawiewy, ale przy regularnej wymianie filtru kabinowego nie powinno być żadnych problemów.
~Maciej
Kombi 1.6 i 75KM 55kW
daje radę, w zimie grzeje, w lecie coś tam wieje; czasem samo się przestawia ustawienie lewego nawiewu i zapodaje do góry - za luźne
~MegaW
Sedan 1.8 i 16V 129KM 95kW
Generalnie z przewietrzaniem nie było problemów w moim egzemplarzu problem z przełączaniem ciepłego na zimne pancerzyk chodził z linką
~Szuwi
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Dość szybko robi się ciepło zimą, latem bez klimatyzacji jest nieciekawie, nawet przy szyberdachu. niewielkie problemy z wilgocią.
~Mohit
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Co do ogrzewania jest bardzo dobre jak na ten stan, od kiedy mam go to nie miałem nic poważnego i nic nie robiłem przy tym.
~Luque
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Grzał szybko, filtr kabinowy wymieniałem gdyż był zmoczony (pęknięta obudowa) trochę wieksza siła nadmuchu powinna być...
~Cezkrak
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Dość szybko się nagrzewa a latem jak włączyć nawiew to też dobrze chłodzi, aczkolwiek do klimy to przepaść. Nie ma czego porównywać.
~Łukasz
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Ja tak je rozpracowałem że nie mogę narzekać, nigdy nie miałem problemów z zaparowanymi szybami :-) czyli wentylacja wydajna!