Lista ocen Seat Cordoba I (250) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 313 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dariusz
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Tutaj SEAT się nie postarał, parujące szyby w zimie czy nawet podczas małego deszczu to standard, nie pomogło nawet wyciągnięcie filtra powietrza :P
~beton
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Ogrzewanie - jeszcze nie jechałem cieplejszym autem. W zimie szybko się nagrzewa nawet w największe mrozy. Co do lata - nie posiadam klimatyzacji
~ms
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
świetne w normalnych temp tj do -5, dla dużych temp np. -10 i więcej tragedia, ale to disel i i tak nie pali pow -20 więc może to i nie problem
~El Nino
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
W zimie autko nagrzewa się w środku bardzo szybko, z parowaniem szyb nie ma jakichś większych problemów. Klima także daje sobie radę nawet w bardzo upalne dni.
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Przez dwanaście lat od nowości samochód miał źle zamontowany termostat i silnik cały czas niedogrzany, ciekawa sprawa nawet serwis na to nie wpadł.
~ZENEK
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
ma wadę fabryczną która wychodzi po latach ale ja sobie z nią poradziłem teraz nie ma szans abym miał szyby zaparowane w czasie deszczu
~brevo
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
piszczy wentylator i przyznam że jest to baaaardzi irytujące a w serwisie powiedziano mi że nie opłaca się tego wymieniać. Autko szybko się nagrzewa.
~uciu
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
W zimie ogrzewanie dziala znakomicie juz po kilku chwila w aucie jest cieplo gorzej w lecie jednak przy odpowiednim ustawieniu nawiewu problem znika.
~axtom
Kombi 1.4 i 60KM 44kW
Skuteczność ogrzewania w normie ale brakuje niektórych położeń na pokrętle regulacji nawiewu. Dmuchawa powinna mieć płynną regulację obrotów (za głośna).
~stan_s@op.pl
Sedan 1.9 D 68KM 50kW
Mimo wieloletniej eksplotacji układ wentylacji i ogrzewania działa bez zarzutu. Autki szybko się nagrzewa. Posiada dodatkowe nawiewy na nogi pasażerów.