Lista ocen Seat Cordoba I (250) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 313 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Lukas
Coupe 1.9 TDi 90KM 66kW
Niestety posiadam wersję bez klim więc jak przygrzeje to trzeba odczekać chwilę aby w aucie zmieniło się powietrze. Ogrzewanie ok.
~Jacek
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Szybko się nagrzewa, mamy do wyboru kilka prędkości wiatraka, precyzyjna obsługa, ale chodzi on głośno za głośno.
~- - -
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
mój egzemplarz w moich łapach jeszcze nie przezimował, ale z testów wiem że ogrzewanie śmiga całkiem całkiem,a nawiew - bardzo silny.
~Podkładka
Sedan 1.8 i 16V 129KM 95kW
super!!!! a jesli ma ktoś klimatyzacje!!! to jest Genialnie!!! ja miałem klimke i jest to naprawde duuża wygoda
~KRZYCH
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
COŚ MI WADA WCHODZI WŁASNIE NIE DAWNO JAKIEŚ LÓŻYSKO SIĘ ZATARŁO W WIATRAKU I DAJE SOBIE RADĘ DOPIERO NA 3 I 4 BIEGU
~Paula
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Mój seacik był sprowadzany ze Skandynawii, a tam przeważnie jest zimno :) nagrzewa sie w mig, a to bardzo dobrze bo jestem zmarźluch.
~maciej15c
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Jak na auto tej klasy -bardzo dobrze.Może dlatego że auto posiada klimatyzację którą w lecie używam bez przerwy.
~Benek747
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Wnętrze szybko się nagrzewa w zimie. Latem nawet bez klimatyzacji wytarczy otworzyć okna. Powoduje to jednak spory hałas wewnątrz.
~Winchester
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Super ogrzewa raz dwa, wiadomo, schlodzic za duzo nie moze, ale tez jakos daje sobie rade. Tylna szyba rowniez nagrzewa sie szybko.
~KMX
Sedan 1.9 D 68KM 50kW
Działa nieźle ale ostatnie dwie prędkości ostro hałasują. Zimą nie miałem problemów z ogrzewaniem do (-15). KM