Lista ocen Seat Cordoba I (250) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 313 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Miodzio
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
słaba dmuchawa, podzczas deszczu starsznie paruje, zimą jeszce nie jeździłem,a le w chłodne poranki nagrzewa sie bardzo szybko
~czkawka100@poczta.onet.pl
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
oki może być szybko się nagrzewa tylko bardzo hałasuje wentylator przydałoby sie przynajmniej na dwu pierwszych biegach mniej hałasu
~tomek
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
mogłoby być lepiej, notorycznie parują szyby, wentylacja nie nadąrza, nie wiem co bym zrobił bez klimatyzacji jeździł na ślepo???
~Cordoba
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Dobrze i szybko nagrzewa w chłodne dni. Bardzo dobra wentylacja w aucie z szyberdachem.
~kierowca55
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Ogrzewanie działa bardzo sprawnie. Już po chwili przy niskich temperaturach robi się ciepło.
~lukas_bomba
Coupe 1.9 TDi 90KM 66kW
Pomimo braku klimatyzacji w posiadanym modelu naprawdę wentylacja daje rade. Ogrzewanie rewelacyjne.
~serwer.poczty@gmail.com
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Jesli wszystko jest sprawne- jest ok. Ale awarie tych ukladow zdarzaja sie niestety dosc czesto.
~zybi
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
w zimę szybko się robi cieplutko i przy -20 można śmigać bez kurtki w porównaniu do astry o niebo lepiej
~Zlop
Kombi 1.6 i 101KM 74kW
W zime grzeje ze jest goraco jak w piekel w lato klima chlodzi ze jest jak na biegunie.
~emed@wp.pl
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
bez zastrzeżeń, szybko w zimę dmucha ciepłem, troszke gorzej z zimnem w lecie, ale od czego są szyby