Lista ocen Seat Cordoba I (250) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 313 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~michalbak6@interia.pl
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
wentylka i ogrzewanie ok. trzeba tylko regularnie wymieniać filtr przeciwpyłowy a każdy będzie zadowolony:)
~Łukasz Kuśmierczak
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Nie mam żaadnych problemów, auto szyko sie nagrzewa, a dzięki szyberdachowi dobrze wentyluje.
~mariusz
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
juz po 2 min mam tak nagrzane ze hoho brak klimy mi nie przeszkadza ...zobaczymy co bedzie w wakacje..:)
~dawid
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
bez zastrezen.treba przejechac kawalek zeby sie nagrzal ale to chyba normalne w kazdym aucie.brakuje mi klimy
~Marecki
Sedan 1.8 i 90KM 66kW
Zimą jego plus jest taki, że szybko się nagrzewa. Nawiewy też ma w porządku. Na lato przydałaby się klima.
~Abdul
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Silnik dosc szybko się grzeje a co za tym idzie i we wnętrzu można sobie zorbić dobrze ;) Klima też działa :)
~misiek_zx6r
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Grzanie suuuper, szybko sie nagrzewa, troszke gorzej z chlodzeniem (klima by sie przydala)
~uszek7@poczta.fm
Sedan 1.4 i 16V 101KM 74kW
Silnik sie szybko nagrzewa co w zimie jest plusem a w lecie goraco jak w kazdym aucie bez klimy
~mariuszziarnik @wp.pl
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
zalerzy ile osób jedzie podczas deszczu. Ten problem jstnieje w wiekszości samochodów
~fred__durst@wp.pl
Sedan 1.4 i 16V 101KM 74kW
Ogolnie dobra. Na 3 i 4 poziomnie troszeczke glosna, ale za to skuteczna. W zimie szyby szybko odparowywuja !