Dodaj swoją ocenę

Najnowsze oceny Toyota Verso

~Łukasz
Minivan 2.2 D-CAT 150KM 110kW
Toyota Verso I
Samochód dopracowany. Znaczny postęp w stosunku do poprzednika. Automat to świetna sprawa - komfort jazdy znacznie wzrasta. Polecam takie rozwiązanie. Kto nie jeździł niech koniecznie spróbuje.
~Novina
Toyota Verso I
Bardzo dobra trakcja, bezpieczeństwo, bez problemu mieści trójkę dorosłych oraz dwa foteliki dzieci. Dodatkowe fotele w bagażniku ani razu nie były użyte, więc należy zastanowić się czy nie będzie Wam wystarczać wersja 5cio osobowa a bagażnik będzie większy o dodatkowe pojemne schowki. Świetna widoczność, jeśli możecie wybierajcie model z kamerą cofania, użyteczny gadżet. U konkurencji zapewne jest więcej schowków, jednak te w Verso...
~stand-by@wp.pl
Toyota Verso I
Szklany dach tylko w najdroższej wersji. W Angli występuje jako opcja (600GP)i można wybrać do każdej wersji silnika.
~Maestro
Toyota Verso I
Solidny samochód za solidną cenę, ale uważam, że warto. Ja mam wersję SOL czarny metalik srebrne relingi dachowe srebrne światła i inne wstawki. Wygląda to na mój gust rewelacyjnie. Uprzednio spotkałem się z oceną tego samochodu przez redaktora jednego z portali internetowych bodajże gazeta.pl, który nijaki wygląd uznał za jeden z minusów tego modelu. W przypadku czarnego metalica na pewno nie ma racji.No i nie jest to samochód ludu - VW.
~marks
Toyota Verso I
wygląda fajnie i agresywnie z tyłu dużo miejsca dla pasażerów ale bagażnik mniejszy od scenic jazda bardzo miła cała rodzinka lubi verso mam angielska wersje tr
~roninekgdansk
Minivan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Toyota Verso I
Generalnie bardzo fajne auto i po liftingu na prawde ładne. Brakuje jednak czegoś co mogłoby nazwać je przełomowym lub oszaleć na jego punkcie. Porównywałem z C-Maxem (konsola jak ze star-treka i tańsze plastiki), Mazdą 5 (wąska tylna kanapa), Scenicem (żona odrzuciła ze względu na zegary) i wybrałem Toyote.
Minivan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Toyota Verso I
Samochód kupiony raczej jako drugi do dalszych podróży dla 4 osobowej rodziny. Sprawadza się doskonale. Ilość miejsca w środku bardzo duża. Indywidulane fotele z regulacją wzdłużną i oparć w drugim rzędzie super. Do tego trzeci rząd dla systuacji awaryjnych.
~TP
Toyota Verso I
Gdyby silnik miał ze 200 KM i moment na poziomie 250-300 niutków było by OK, a tak to dupa. Szkoda, że TOYOTA nie ma mocnych silników benzynowych :(
~Mateusz
Minivan 2.0 D-4D 126KM 93kW
Toyota Verso I
Niby w niczym, poza niezawodnością się nie wyróżnia, ale to kolejna (po Camry) Toyota, w której przejechane kilometry są przyjemnością. Wyższej jakości wykończenie (lepsze tworzywa), więcej mocy i byłby ideał.
~Erni
Toyota Verso I
Super samochod duzy wygodny i niezawodny przy tym nie duzo pali czy mozna cos chciec wiecej?...tak cena za wysoka!ale i tak warto..
Toyota Verso

AUTOCENTRUM.PL S.A.