Szukaj

Informacje o BMW 600

Lata produkcji: 1957 – 1959
Segment: Auta najmniejsze
Mikrosamochód (zaliczany do segmentu A) produkowany w latach 1957-1959. Pierwszy powojenny samochód budżetowy BMW, uważany za następcę przedwojennego modelu 3/20. Spokrewniony ze słynną Isettą. Niemiecka marka potrzebowała swojego własnego auta budżetowego (Isetta powstawała na licencji firmy Iso), większego od Isetty i zdolnego do pomieszczenia czterech osób. Mimo większej funkcjonalności, auto nigdy nie dorównało popularnością swojemu pierwowzorowi, według różnych szacunków sprzedano ok. 35 tys. egzemplarzy modelu 600. Jego następcą został BMW 700.
czytaj więcej
Powagosław
Poprawiona wersja Isetty, która, odwrotnie niż ona, zupełnie paradoksalnie, okazała się rynkowym niepowodzeniem. Ale posłużyła BMW w stworzeniu modelu 700, jednym z tych, który uratował markę przed upadkiem na przełomie lat 50/60. ~Powagosław
Luzacjusz
Ciekawe to były czasy dla BMW. Czego nie dotykali konstruktorzy marki, ta posuwała się do przodu, coraz bliżej… finansowej przepaści. 507 – klapa (choć wóz piękny), 502 – przestarzały i niemodny, 503 – za drogi, popyt zerowy. No i 600, czyli historia o tym, jak lepsze jest wrogiem dobrego. ~Luzacjusz

BMW 600 – wybierz silnik

Pokaż silniki:
Wyszukiwarka samochodów
Wyszukiwarka samochodów

Ty wybierasz

To Ty określasz swoje potrzeby! Począwszy od sposobu użytkowania samochodu do ustalonego przez Ciebie budżetu.

Auta nowe i używane

Szukasz auta nowego? A może używanego? W naszej bazie znajdziesz wiele atrakcyjnych ogłoszeń!

Największa baza wiedzy o autach

Znajdź swój wymarzony model, a my podamy Ci wszystkie najważniejsze informacje o nim. Poznasz wady i zalety, obejrzysz testy.

Kontakt z dealerem / właścicielem

Wiesz już, który samochód kupić? Dzięki nam bez problemu skontaktujesz się z dealerem lub właścicielem wybranego auta.

"Wyszukiwarka to potężne narzędzie, dzięki któremu znalazłem wymarzone auto! Zgromadzone tu informacje o danym samochodzie pomogły mi poznać jego mocne i słabe strony. Oferta przedstawiona przez dealera też była bardzo atrakcyjna."

~ Tomek

BMW 600
Aktualnie przeglądasz BMW 600