Szukaj

Dane techniczne BMW 600 – wybierz silnik

Pokaż silniki:

Szczegóły nadwozia

Podstawowe parametry

Liczba drzwi
2
Liczba miejsc
4

Wymiary zewnętrzne

Długość
2900 mm
Szerokość
1400 mm
Wysokość
1375 mm
Rozstaw osi
1700 mm

Wymiary wewnętrzne

Odległość oparcia fotela przedniego od kierownicy
330 mm
Odległość od siedziska przedniego do dachu
890 mm
Długość siedziska przedniego
430 mm
Odległość pomiędzy siedzeniami przednimi i tylnymi
650 mm
Odległość od siedziska tylnego do dachu
870 mm
Długość siedziska tylnego
410 mm
Szerokość nad podłokietnikami z przodu
1120 mm
Szerokość nad podłokietnikami z tyłu
1225 mm
Szkic techniczny
Szkic techniczny BMW 600

Szczegóły silnika

Elektromobilność to obecnie jeden z głównych nurtów w rozwoju motoryzacji. Nic więc dziwnego, że praktycznie każdy z producentów chce mieć w swojej ofercie samochód elektryczny, a na rynku obserwujemy boom na elektryki.

Postanowiliśmy zatem przygotować specjalny dział poświęcony autom elektrycznym. Znajdziecie w nim informacje o zasięgach, ładowaniu i pojemnościach baterii, nasze testy samochodów elektrycznych, ciekawostki o nowych modelach aut na prąd, dopłatach do ich zakupu i nowych przepisach.
BMW 600
Wybierz auta, które Cię interesują i sprawdź, jak różnią się ich parametry. Porównaj wymiary zewnętrzne, rozstaw osi, prześwit. Dowiedz się, ile miejsca jest wewnątrz i jak pojemny jest bagażnik. Możesz sprawdzić również parametry silnika i jego osiągi, rodzaj zawieszenia, napędu, hamulców, a nawet wymiary opon.
Chcesz sprawdzić, które auto w klasie średniej ma najniższe spalanie? A może jaki model w segmencie B ma największy prześwit? Albo który samochód sportowy najszybciej przyspiesza? Nasz ranking danych technicznych dostarczy Ci wszystkich potrzebnych informacji.

Dowiesz się, czy samochód, który wybrałeś, jest lepszy niż modele w ofercie konkurencji. Przekonasz się, czy w Twoim aucie jest więcej miejsca wewnątrz niż w innych samochodach z tego samego segmentu. Zobaczysz też, na którym miejscu w rankingu spalania jest model, który zamierasz kupić.
BMW 600
Aktualnie przeglądasz BMW 600