Szukaj

Informacje o Citroen Jumper II Rama z pojedynczą kabiną

Lata produkcji: 2006 – 2015
Segment: Dostawcze

Średni lub duży samochód dostawczy produkowany od 1994 roku. Największy samochód Citroena w segmencie aut użytkowych. Jumper został wprowadzony do oferty francuskiej marki w miejsce modelu C25. Samochód od początku jest efektem współpracy koncernów Fiat i PSA, do którego należą Citroen i Peugeot, zaś jego bliźniaczymi modelami są Peugeot Boxer i Fiat Ducato. W 1995 roku model zdobył nagrodę Van of the Year. W 2002 roku Jumper przeszedł modernizację, a cztery lata później powstała druga generacja auta, gruntownie zmodernizowana w 2014 roku. W Wielkiej Brytanii Jumper znany jest pod nazwą Relay.

czytaj więcej
Powagosław

Z trojaczków dostawczych Citroen-Peugeot-Fiat, ten pierwszy ma najwięcej do nadrobienia, ale i najmniej do stracenia. Nowy design to pozytywny wyróżnik. Czy sprawi, że klienci segmentu pojazdów użytkowych chętniej zaufają właśnie Citroenowi?

~Powagosław
Luzacjusz

Cytując klasyka: „To nie ma wyglądać, to ma jeździć”. Ale teraz również wygląda. Gdyby jeszcze Citroen wybrał poważniejszą nazwę (Jumper? Czemu nie „Ski Jumper”?), może sprzedawałby się lepiej.

~Luzacjusz

Citroen Jumper II Rama z pojedynczą kabiną – wybierz silnik

Pokaż silniki:

Oceny Citroen Jumper II Rama z pojedynczą kabiną

Liczba ocen: 5
Ogólna ocena
3,6 /5 Średnia dla segmentu 3,8
Czy kupiłbyś ponownie to auto?

NIE

Głosów za: 40% / przeciw: 60%

Zalety

+ Widoczność + Ergonomia + Skrzynia biegów

Wady

- Całokształt - Silnik - Poważne usterki

Wybrane oceny

3,1
~waldek
Rama z pojedynczą kabiną 2.2 HDI 120KM 88kW
Citroen Jumper II
co z tego że samochód fajnie wygląda jak wiecznie się coś psuje a przecież pdstawa to to że ma jeździć a serwis to porażka wiecznie muszą wszystko konsultować z citroen polska który zawsze spycha winę na właściciela i jak tylko może unika napraw!!!!
4,9
~DOR-CEL
Rama z pojedynczą kabiną 3.0 HDI 157KM 115kW
Citroen Jumper II
Doskonałe i wzorowe auto dostawcze profesjonalny partner do pracy w transporcie :) takie powinny być auta dostawcze :)
2,9
~fx
Rama z pojedynczą kabiną 2.2 HDI 120KM 88kW
Citroen Jumper II
Po 80 tys rozsypał sie silnik, po 130tys km zawór EGR, po 140 tys wymiana pedału gazu ponieważ komputer wykrywał bląd silnika i auto traciło moc (Poważne usterki)
Aktualnie przeglądasz Citroen Jumper II Rama z pojedynczą kabiną