Szukaj

Informacje o Citroen Jumper II Rama z pojedynczą kabiną

Lata produkcji: 2006 - 2015
Segment: Dostawcze

Średni lub duży samochód dostawczy produkowany od 1994 roku. Największy samochód Citroena w segmencie aut użytkowych. Jumper został wprowadzony do oferty francuskiej marki w miejsce modelu C25. Samochód od początku jest efektem współpracy koncernów Fiat i PSA, do którego należą Citroen i Peugeot, zaś jego bliźniaczymi modelami są Peugeot Boxer i Fiat Ducato. W 1995 roku model zdobył nagrodę Van of the Year. W 2002 roku Jumper przeszedł modernizację, a cztery lata później powstała druga generacja auta, gruntownie zmodernizowana w 2014 roku. W Wielkiej Brytanii Jumper znany jest pod nazwą Relay.

Powagosław

Z trojaczków dostawczych Citroen-Peugeot-Fiat, ten pierwszy ma najwięcej do nadrobienia, ale i najmniej do stracenia. Nowy design to pozytywny wyróżnik. Czy sprawi, że klienci segmentu pojazdów użytkowych chętniej zaufają właśnie Citroenowi?

~Powagosław
Luzacjusz

Cytując klasyka: „To nie ma wyglądać, to ma jeździć”. Ale teraz również wygląda. Gdyby jeszcze Citroen wybrał poważniejszą nazwę (Jumper? Czemu nie „Ski Jumper”?), może sprzedawałby się lepiej.

~Luzacjusz

Citroen Jumper II Rama z pojedynczą kabiną – wybierz silnik

Pokaż silniki:

Dziennik kosztów

Statystyki dzienników dla aut Citroen Jumper II Rama z pojedynczą kabiną
Średni koszt na 100 km Liczba wpisów: 65
Koszt ogólny 50,04 PLN
ON50.43 PLN
Wydatki serwisowe 9,09 PLN Pozostałe wydatki 4,56 PLN

Newsy o Citroen Jumper

Aktualnie przeglądasz Citroen Jumper II Rama z pojedynczą kabiną