Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Sprawdź politykę prywatności.
Szukaj

Informacje o Citroen Jumper III

Citroen Jumper III
Lata produkcji: 2014 - teraz
Segment: Dostawcze

Druga, obecnie produkowana generacja modelu (debiut w 2006 roku), która od 2014 roku dostępna jest w wersji po gruntownej modernizacji. Jumper wciąż jest efektem współpracy koncernu PSA (należą do niego Citroen i Peugeot) oraz Fiata. Wraz ze swoimi bliźniaczymi modelami – Peugeotem Boxerem oraz Fiatem Ducato, Jumper został poddany zmianom stylistycznym (m.in. nowy pas przedni). Dostępny jest w czterech wersjach długości nadwozia, w trzech wielkościach rozstawu osi oraz w trzech wariantach wysokości nadwozia. Nowy Jumper oferuje odmiany dostawcze z pojedynczą i podwójną kabiną oraz wariant osobowy.

Powagosław

Z trojaczków dostawczych Citroen-Peugeot-Fiat, ten pierwszy ma najwięcej do nadrobienia, ale i najmniej do stracenia. Nowy design to pozytywny wyróżnik. Czy sprawi, że klienci segmentu pojazdów użytkowych chętniej zaufają właśnie Citroenowi?

~Powagosław
Luzacjusz

Cytując klasyka: „To nie ma wyglądać, to ma jeździć”. Ale teraz również wygląda. Gdyby jeszcze Citroen wybrał poważniejszą nazwę (Jumper? Czemu nie „Ski Jumper”?), może sprzedawałby się lepiej.

~Luzacjusz

Citroen Jumper III – wybierz silnik

Pokaż silniki:

Oceny Citroen Jumper III

Ogólna ocena
2,89
Średnia dla segmentu 3,83
Czy kupiłbyś ponownie to auto?
TAK(0%) NIE(100%)
ZALETY + Widoczność + Karoseria + Układ jezdny
WADY - Ergonomia - Skrzynia biegów - Wyciszenie

Dane techniczne Citroen Jumper III

Moc silników 110–160 KM
Pojemność silników 2,0 l

Publikacje o Citroen Jumper

Newsy o Citroen Jumper

Raporty spalania Citroen Jumper III

on
Na podstawie 3 raportów spalania
7,8 – 10,7