Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Sprawdź politykę prywatności.

Informacje o Dacia Logan I Van

Lata produkcji: 2009 - 2012
Segment: Niższa klasa średnia
Pierwsza generacja modelu produkowana w latach 2004-2012. Według pierwotnych planów Renault, Logan miał być premierowym modelem odrodzonej marki Dacia, skierowanym do mniej zamożnej klienteli, tanim autem kosztującym mniej niż 5 tys. euro. Dlatego niemal w całości oparto go o rozwiązania z innych samochodów Renault, takich jak: Modus (zmodyfikowana płyta podłogowa B0), Clio (zawieszenie) czy Thalia i Megane (silniki). W latach 2006 i 2008 Logan przechodził modernizacje. Był też dostępny w wersjach: siedmiomiejscowego kombi (Logan MCV), Logan Pick-up oraz dostawczego vana (Logan Van).
Powagosław

Niezwykły skok jakościowy. Logan sprawia wrażenie znacznie droższego i lepszego produktu i o to dziś chodzi w tak zwanym segmencie budżetowym. Auto przestało kojarzyć się wyłącznie z taniością i wreszcie wzbudza pozytywne emocje.

~Powagosław
Luzacjusz

Pierwszy Logan wyglądał dokładnie na miarę swojej ceny: „za tyle to możesz mieć coś takiego i nie narzekaj, chyba, że wolisz na piechotę”. Teraz to co innego – Camaro z dyskontu. Ja nie kpię. Nawet jeśli coś jest tanie, niech chociaż jakoś wygląda.

~Luzacjusz

Dane techniczne Dacia Logan I Van

Podstawowe parametry Dacia Logan I Van
Liczba drzwi 6
Liczba miejsc 2
Średnica zawracania 11,2 m
Wymiary zewnętrzne Dacia Logan I Van
Długość 4550 mm
Szerokość 1740 mm
Szerokość z lusterkami bocznymi 1993 mm
Wysokość 1640 mm
Rozstaw osi 2905 mm
Zwis przedni 776 mm
Zwis tylny 768 mm
Wymiary bagażnika Dacia Logan I Van
Szerokość pomiędzy nadkolami 1024 mm
Szerokość bagażnika 1420 mm
Długość do oparcia tylnej kanapy 1936 mm
Wysokość progu załadowczego 582 mm
Szkic techniczny Dacia Logan I Van

Publikacje o Dacia Logan

Newsy o Dacia Logan

Dacia Logan I Van