Szukaj

Dane techniczne Buick Riviera VI Cabrio 4.1L V6 125KM 92kW 1978-1985

Szczegóły nadwozia

Podstawowe parametry

Liczba drzwi
2

Wymiary zewnętrzne

Długość
5232 mm
Szerokość
2032 mm
Rozstaw osi
2896 mm

Szczegóły silnika

Podstawowe parametry

Produkowany
od 1978 do 1985 roku
Typ silnika
benzynowy
Moc silnika
125 KM (92 kW)
Stopień sprężania
Elektromobilność to obecnie jeden z głównych nurtów w rozwoju motoryzacji. Nic więc dziwnego, że praktycznie każdy z producentów chce mieć w swojej ofercie samochód elektryczny, a na rynku obserwujemy boom na elektryki.

Postanowiliśmy zatem przygotować specjalny dział poświęcony autom elektrycznym. Znajdziecie w nim informacje o zasięgach, ładowaniu i pojemnościach baterii, nasze testy samochodów elektrycznych, ciekawostki o nowych modelach aut na prąd, dopłatach do ich zakupu i nowych przepisach.
Buick Riviera VI Cabrio
Porównaj parametry
Buick Riviera VI Cabrio 4.1L V6 125KM 92kW (1978-1985)
Wybierz auta, które Cię interesują i sprawdź, jak różnią się ich parametry. Porównaj wymiary zewnętrzne, rozstaw osi, prześwit. Dowiedz się, ile miejsca jest wewnątrz i jak pojemny jest bagażnik. Możesz sprawdzić również parametry silnika i jego osiągi, rodzaj zawieszenia, napędu, hamulców, a nawet wymiary opon.
Zobacz porównania z:
Chcesz sprawdzić, które auto w klasie średniej ma najniższe spalanie? A może jaki model w segmencie B ma największy prześwit? Albo który samochód sportowy najszybciej przyspiesza? Nasz ranking danych technicznych dostarczy Ci wszystkich potrzebnych informacji.

Dowiesz się, czy samochód, który wybrałeś, jest lepszy niż modele w ofercie konkurencji. Przekonasz się, czy w Twoim aucie jest więcej miejsca wewnątrz niż w innych samochodach z tego samego segmentu. Zobaczysz też, na którym miejscu w rankingu spalania jest model, który zamierasz kupić.
Buick Riviera VI Cabrio
Aktualnie przeglądasz Buick Riviera VI Cabrio