Szukaj

Dane techniczne Buick Roadmaster Kombi 5.7 V6 260KM 191kW 1994-1996

Szczegóły nadwozia

Podstawowe parametry

Liczba drzwi
5
Liczba miejsc
5

Wymiary zewnętrzne

Długość
5530 mm
Szerokość
2029 mm
Wysokość
1532 mm
Rozstaw osi
2944 mm

Szczegóły silnika

Podstawowe parametry

Produkowany
od 1994 do 1996 roku
Typ silnika
benzynowy
Moc silnika
260 KM (191 kW)
Stopień sprężania
Elektromobilność to obecnie jeden z głównych nurtów w rozwoju motoryzacji. Nic więc dziwnego, że praktycznie każdy z producentów chce mieć w swojej ofercie samochód elektryczny, a na rynku obserwujemy boom na elektryki.

Postanowiliśmy zatem przygotować specjalny dział poświęcony autom elektrycznym. Znajdziecie w nim informacje o zasięgach, ładowaniu i pojemnościach baterii, nasze testy samochodów elektrycznych, ciekawostki o nowych modelach aut na prąd, dopłatach do ich zakupu i nowych przepisach.
Buick Roadmaster Kombi
Porównaj parametry
Buick Roadmaster Kombi 5.7 V6 260KM 191kW (1994-1996)
Wybierz auta, które Cię interesują i sprawdź, jak różnią się ich parametry. Porównaj wymiary zewnętrzne, rozstaw osi, prześwit. Dowiedz się, ile miejsca jest wewnątrz i jak pojemny jest bagażnik. Możesz sprawdzić również parametry silnika i jego osiągi, rodzaj zawieszenia, napędu, hamulców, a nawet wymiary opon.
Zobacz porównania z:
Chcesz sprawdzić, które auto w klasie średniej ma najniższe spalanie? A może jaki model w segmencie B ma największy prześwit? Albo który samochód sportowy najszybciej przyspiesza? Nasz ranking danych technicznych dostarczy Ci wszystkich potrzebnych informacji.

Dowiesz się, czy samochód, który wybrałeś, jest lepszy niż modele w ofercie konkurencji. Przekonasz się, czy w Twoim aucie jest więcej miejsca wewnątrz niż w innych samochodach z tego samego segmentu. Zobaczysz też, na którym miejscu w rankingu spalania jest model, który zamierasz kupić.
Buick Roadmaster Kombi
Aktualnie przeglądasz Buick Roadmaster Kombi