Szukaj

Dane techniczne Chevrolet Suburban GMT900 – wybierz silnik

Pokaż silniki:

Szczegóły nadwozia

Podstawowe parametry

Liczba drzwi
5
Liczba miejsc
8
Średnica zawracania
13,1 m

Wymiary zewnętrzne

Długość
5649 mm
Szerokość
2007 mm
Wysokość
1951 mm
Rozstaw osi
3302 mm
Prześwit
227 mm

Wymiary wewnętrzne

Szerokość nad podłokietnikami z przodu
1659 mm
Szerokość nad podłokietnikami z tyłu
1656 mm
Szerokość na wysokości podłokietników z przodu
1636 mm
Szerokość na wysokości podłokietników z tyłu
1570 mm

Wymiary bagażnika

Maksymalna pojemność bagażnika (siedzenia złożone)
3891 l
Minimalna pojemność bagażnika (siedzenia rozłożone)
1297 l
Wysokość bagażnika
807 mm
Szkic techniczny
Szkic techniczny Chevrolet Suburban GMT900

Szczegóły silnika

Elektromobilność to obecnie jeden z głównych nurtów w rozwoju motoryzacji. Nic więc dziwnego, że praktycznie każdy z producentów chce mieć w swojej ofercie samochód elektryczny, a na rynku obserwujemy boom na elektryki.

Postanowiliśmy zatem przygotować specjalny dział poświęcony autom elektrycznym. Znajdziecie w nim informacje o zasięgach, ładowaniu i pojemnościach baterii, nasze testy samochodów elektrycznych, ciekawostki o nowych modelach aut na prąd, dopłatach do ich zakupu i nowych przepisach.
Chevrolet Suburban GMT900
Porównaj parametry
Chevrolet Suburban GMT900
Wybierz auta, które Cię interesują i sprawdź, jak różnią się ich parametry. Porównaj wymiary zewnętrzne, rozstaw osi, prześwit. Dowiedz się, ile miejsca jest wewnątrz i jak pojemny jest bagażnik. Możesz sprawdzić również parametry silnika i jego osiągi, rodzaj zawieszenia, napędu, hamulców, a nawet wymiary opon.
Chcesz sprawdzić, które auto w klasie średniej ma najniższe spalanie? A może jaki model w segmencie B ma największy prześwit? Albo który samochód sportowy najszybciej przyspiesza? Nasz ranking danych technicznych dostarczy Ci wszystkich potrzebnych informacji.

Dowiesz się, czy samochód, który wybrałeś, jest lepszy niż modele w ofercie konkurencji. Przekonasz się, czy w Twoim aucie jest więcej miejsca wewnątrz niż w innych samochodach z tego samego segmentu. Zobaczysz też, na którym miejscu w rankingu spalania jest model, który zamierasz kupić.
Chevrolet Suburban GMT900