Szukaj

Dane techniczne Chrysler LE Baron II Kombi 2.6 102KM 75kW 1981-1988

Szczegóły nadwozia

Podstawowe parametry

Liczba drzwi
5
Średnica zawracania
11.4 m

Wymiary zewnętrzne

Długość
4567 mm
Szerokość
1740 mm
Wysokość
1339 mm
Rozstaw osi
2543 mm
Rozstaw kół - przód
1463 mm
Rozstaw kół - tył
1448 mm

Wymiary bagażnika

Maksymalna pojemność bagażnika (siedzenia złożone)
1960 l
Minimalna pojemność bagażnika (siedzenia rozłożone)
1000 l
Szerokość bagażnika
1100 mm
Długość ze złożoną tylną kanapą
2070 mm

Szczegóły silnika

Podstawowe parametry

Produkowany
od 1981 do 1988 roku
Typ silnika
benzynowy
Moc silnika
102 KM (75 kW)
Stopień sprężania
Elektromobilność to obecnie jeden z głównych nurtów w rozwoju motoryzacji. Nic więc dziwnego, że praktycznie każdy z producentów chce mieć w swojej ofercie samochód elektryczny, a na rynku obserwujemy boom na elektryki.

Postanowiliśmy zatem przygotować specjalny dział poświęcony autom elektrycznym. Znajdziecie w nim informacje o zasięgach, ładowaniu i pojemnościach baterii, nasze testy samochodów elektrycznych, ciekawostki o nowych modelach aut na prąd, dopłatach do ich zakupu i nowych przepisach.
Chrysler LE Baron II Kombi
Porównaj parametry
Chrysler LE Baron II Kombi 2.6 102KM 75kW (1981-1988)
Wybierz auta, które Cię interesują i sprawdź, jak różnią się ich parametry. Porównaj wymiary zewnętrzne, rozstaw osi, prześwit. Dowiedz się, ile miejsca jest wewnątrz i jak pojemny jest bagażnik. Możesz sprawdzić również parametry silnika i jego osiągi, rodzaj zawieszenia, napędu, hamulców, a nawet wymiary opon.
Chcesz sprawdzić, które auto w klasie średniej ma najniższe spalanie? A może jaki model w segmencie B ma największy prześwit? Albo który samochód sportowy najszybciej przyspiesza? Nasz ranking danych technicznych dostarczy Ci wszystkich potrzebnych informacji.

Dowiesz się, czy samochód, który wybrałeś, jest lepszy niż modele w ofercie konkurencji. Przekonasz się, czy w Twoim aucie jest więcej miejsca wewnątrz niż w innych samochodach z tego samego segmentu. Zobaczysz też, na którym miejscu w rankingu spalania jest model, który zamierasz kupić.
Chrysler LE Baron II Kombi
Aktualnie przeglądasz Chrysler LE Baron II Kombi