Szukaj

Dane techniczne Chrysler LE Baron II Sedan 2.6 102KM 75kW 1981-1988

Szczegóły nadwozia

Podstawowe parametry

Liczba drzwi
4
Średnica zawracania
11.4 m

Wymiary zewnętrzne

Długość
4563 mm
Szerokość
1740 mm
Wysokość
1346 mm
Rozstaw osi
2543 mm
Rozstaw kół - przód
1463 mm
Rozstaw kół - tył
1448 mm

Wymiary bagażnika

Minimalna pojemność bagażnika (siedzenia rozłożone)
428 l

Szczegóły silnika

Podstawowe parametry

Produkowany
od 1981 do 1988 roku
Typ silnika
benzynowy
Moc silnika
102 KM (75 kW)
Stopień sprężania
Elektromobilność to obecnie jeden z głównych nurtów w rozwoju motoryzacji. Nic więc dziwnego, że praktycznie każdy z producentów chce mieć w swojej ofercie samochód elektryczny, a na rynku obserwujemy boom na elektryki.

Postanowiliśmy zatem przygotować specjalny dział poświęcony autom elektrycznym. Znajdziecie w nim informacje o zasięgach, ładowaniu i pojemnościach baterii, nasze testy samochodów elektrycznych, ciekawostki o nowych modelach aut na prąd, dopłatach do ich zakupu i nowych przepisach.
Chrysler LE Baron II Sedan
Porównaj parametry
Chrysler LE Baron II Sedan 2.6 102KM 75kW (1981-1988)
Wybierz auta, które Cię interesują i sprawdź, jak różnią się ich parametry. Porównaj wymiary zewnętrzne, rozstaw osi, prześwit. Dowiedz się, ile miejsca jest wewnątrz i jak pojemny jest bagażnik. Możesz sprawdzić również parametry silnika i jego osiągi, rodzaj zawieszenia, napędu, hamulców, a nawet wymiary opon.
Chcesz sprawdzić, które auto w klasie średniej ma najniższe spalanie? A może jaki model w segmencie B ma największy prześwit? Albo który samochód sportowy najszybciej przyspiesza? Nasz ranking danych technicznych dostarczy Ci wszystkich potrzebnych informacji.

Dowiesz się, czy samochód, który wybrałeś, jest lepszy niż modele w ofercie konkurencji. Przekonasz się, czy w Twoim aucie jest więcej miejsca wewnątrz niż w innych samochodach z tego samego segmentu. Zobaczysz też, na którym miejscu w rankingu spalania jest model, który zamierasz kupić.
Chrysler LE Baron II Sedan
Aktualnie przeglądasz Chrysler LE Baron II Sedan