Szukaj

Dane techniczne Citroen AMI Kombi – wybierz silnik

Pokaż silniki:

Szczegóły nadwozia

Podstawowe parametry

Liczba drzwi
5
Średnica zawracania
11.4 m

Wymiary zewnętrzne

Długość
3960 mm
Szerokość
1520 mm
Wysokość
1490 mm
Rozstaw osi
2400 mm
Rozstaw kół - przód
1260 mm
Rozstaw kół - tył
1220 mm

Wymiary wewnętrzne

Odległość od siedziska przedniego do dachu
970 mm
Odległość od siedziska tylnego do dachu
930 mm
Szerokość nad podłokietnikami z przodu
1180 mm
Szerokość nad podłokietnikami z tyłu
1130 mm
Zakres przesuwania foteli przednich
135 mm

Wymiary bagażnika

Szerokość pomiędzy nadkolami
948 mm
Wysokość bagażnika
960 mm
Długość do oparcia tylnej kanapy
1380 mm
Długość ze złożoną tylną kanapą
1650 mm
Szkic techniczny
Szkic techniczny Citroen AMI Kombi

Szczegóły silnika

Elektromobilność to obecnie jeden z głównych nurtów w rozwoju motoryzacji. Nic więc dziwnego, że praktycznie każdy z producentów chce mieć w swojej ofercie samochód elektryczny, a na rynku obserwujemy boom na elektryki.

Postanowiliśmy zatem przygotować specjalny dział poświęcony autom elektrycznym. Znajdziecie w nim informacje o zasięgach, ładowaniu i pojemnościach baterii, nasze testy samochodów elektrycznych, ciekawostki o nowych modelach aut na prąd, dopłatach do ich zakupu i nowych przepisach.
Citroen AMI Kombi
Porównaj parametry
Citroen AMI Kombi
Wybierz auta, które Cię interesują i sprawdź, jak różnią się ich parametry. Porównaj wymiary zewnętrzne, rozstaw osi, prześwit. Dowiedz się, ile miejsca jest wewnątrz i jak pojemny jest bagażnik. Możesz sprawdzić również parametry silnika i jego osiągi, rodzaj zawieszenia, napędu, hamulców, a nawet wymiary opon.
Zobacz porównania z:
Chcesz sprawdzić, które auto w klasie średniej ma najniższe spalanie? A może jaki model w segmencie B ma największy prześwit? Albo który samochód sportowy najszybciej przyspiesza? Nasz ranking danych technicznych dostarczy Ci wszystkich potrzebnych informacji.

Dowiesz się, czy samochód, który wybrałeś, jest lepszy niż modele w ofercie konkurencji. Przekonasz się, czy w Twoim aucie jest więcej miejsca wewnątrz niż w innych samochodach z tego samego segmentu. Zobaczysz też, na którym miejscu w rankingu spalania jest model, który zamierasz kupić.
Citroen AMI Kombi