Szukaj

Dane techniczne Citroen BX Sport 1.9 126KM 93kW 1985-1987

Szczegóły nadwozia

Podstawowe parametry

Liczba drzwi
5
Liczba miejsc
5

Wymiary zewnętrzne

Długość
4220 mm
Szerokość
1670 mm
Wysokość
1350 mm
Rozstaw osi
2655 mm
Rozstaw kół - przód
1430 mm
Rozstaw kół - tył
1374 mm
Zwis przedni
805 mm
Zwis tylny
760 mm

Szczegóły silnika

Podstawowe parametry

Produkowany
od 1985 do 1987 roku
Typ silnika
benzynowy
Moc silnika
126 KM (93 kW)
Stopień sprężania
Elektromobilność to obecnie jeden z głównych nurtów w rozwoju motoryzacji. Nic więc dziwnego, że praktycznie każdy z producentów chce mieć w swojej ofercie samochód elektryczny, a na rynku obserwujemy boom na elektryki.

Postanowiliśmy zatem przygotować specjalny dział poświęcony autom elektrycznym. Znajdziecie w nim informacje o zasięgach, ładowaniu i pojemnościach baterii, nasze testy samochodów elektrycznych, ciekawostki o nowych modelach aut na prąd, dopłatach do ich zakupu i nowych przepisach.
Citroen BX Sport
Porównaj parametry
Citroen BX Sport 1.9 126KM 93kW (1985-1987)
Wybierz auta, które Cię interesują i sprawdź, jak różnią się ich parametry. Porównaj wymiary zewnętrzne, rozstaw osi, prześwit. Dowiedz się, ile miejsca jest wewnątrz i jak pojemny jest bagażnik. Możesz sprawdzić również parametry silnika i jego osiągi, rodzaj zawieszenia, napędu, hamulców, a nawet wymiary opon.
Chcesz sprawdzić, które auto w klasie średniej ma najniższe spalanie? A może jaki model w segmencie B ma największy prześwit? Albo który samochód sportowy najszybciej przyspiesza? Nasz ranking danych technicznych dostarczy Ci wszystkich potrzebnych informacji.

Dowiesz się, czy samochód, który wybrałeś, jest lepszy niż modele w ofercie konkurencji. Przekonasz się, czy w Twoim aucie jest więcej miejsca wewnątrz niż w innych samochodach z tego samego segmentu. Zobaczysz też, na którym miejscu w rankingu spalania jest model, który zamierasz kupić.
Citroen BX Sport
Aktualnie przeglądasz Citroen BX Sport