Szukaj

Dane techniczne Citroen SM – wybierz silnik

Pokaż silniki:

Szczegóły nadwozia

Podstawowe parametry

Liczba drzwi
3
Liczba miejsc
4

Wymiary zewnętrzne

Długość
4893 mm
Szerokość
1836 mm
Wysokość
1324 mm
Rozstaw osi
2950 mm
Rozstaw kół - przód
1526 mm
Rozstaw kół - tył
1326 mm
Zwis przedni
1043 mm
Zwis tylny
900 mm

Wymiary wewnętrzne

Odległość oparcia fotela przedniego od kierownicy
570 mm
Odległość oparcia przedniego od komory silnika
670 mm
Odległość od siedziska przedniego do dachu
880 mm
Długość siedziska przedniego
450 mm
Odległość od siedziska tylnego do dachu
870 mm
Długość siedziska tylnego
480 mm
Szerokość nad podłokietnikami z przodu
1440 mm
Szerokość nad podłokietnikami z tyłu
1440 mm

Wymiary bagażnika

Wysokość progu załadowczego
473 mm
Szkic techniczny
Szkic techniczny Citroen SM

Szczegóły silnika

Elektromobilność to obecnie jeden z głównych nurtów w rozwoju motoryzacji. Nic więc dziwnego, że praktycznie każdy z producentów chce mieć w swojej ofercie samochód elektryczny, a na rynku obserwujemy boom na elektryki.

Postanowiliśmy zatem przygotować specjalny dział poświęcony autom elektrycznym. Znajdziecie w nim informacje o zasięgach, ładowaniu i pojemnościach baterii, nasze testy samochodów elektrycznych, ciekawostki o nowych modelach aut na prąd, dopłatach do ich zakupu i nowych przepisach.
Citroen SM
Wybierz auta, które Cię interesują i sprawdź, jak różnią się ich parametry. Porównaj wymiary zewnętrzne, rozstaw osi, prześwit. Dowiedz się, ile miejsca jest wewnątrz i jak pojemny jest bagażnik. Możesz sprawdzić również parametry silnika i jego osiągi, rodzaj zawieszenia, napędu, hamulców, a nawet wymiary opon.
Chcesz sprawdzić, które auto w klasie średniej ma najniższe spalanie? A może jaki model w segmencie B ma największy prześwit? Albo który samochód sportowy najszybciej przyspiesza? Nasz ranking danych technicznych dostarczy Ci wszystkich potrzebnych informacji.

Dowiesz się, czy samochód, który wybrałeś, jest lepszy niż modele w ofercie konkurencji. Przekonasz się, czy w Twoim aucie jest więcej miejsca wewnątrz niż w innych samochodach z tego samego segmentu. Zobaczysz też, na którym miejscu w rankingu spalania jest model, który zamierasz kupić.
Citroen SM