Szukaj

Dane techniczne Fiat 127 II Kombi – wybierz silnik

Pokaż silniki:

Szczegóły nadwozia

Podstawowe parametry

Liczba drzwi
5

Wymiary zewnętrzne

Długość
3920 mm
Szerokość
1545 mm
Wysokość
1425 mm
Rozstaw osi
2225 mm
Rozstaw kół - przód
1284 mm
Rozstaw kół - tył
1286 mm
Zwis przedni
726 mm
Zwis tylny
969 mm

Wymiary wewnętrzne

Szerokość na wysokości podłokietników z przodu
1225 mm
Szerokość na wysokości podłokietników z tyłu
1210 mm

Wymiary bagażnika

Szerokość pomiędzy nadkolami
890 mm
Szerokość bagażnika
1220 mm
Długość do oparcia tylnej kanapy
890 mm
Długość ze złożoną tylną kanapą
1450 mm
Szkic techniczny
Szkic techniczny Fiat 127 II Kombi

Szczegóły silnika

Elektromobilność to obecnie jeden z głównych nurtów w rozwoju motoryzacji. Nic więc dziwnego, że praktycznie każdy z producentów chce mieć w swojej ofercie samochód elektryczny, a na rynku obserwujemy boom na elektryki.

Postanowiliśmy zatem przygotować specjalny dział poświęcony autom elektrycznym. Znajdziecie w nim informacje o zasięgach, ładowaniu i pojemnościach baterii, nasze testy samochodów elektrycznych, ciekawostki o nowych modelach aut na prąd, dopłatach do ich zakupu i nowych przepisach.
Fiat 127 II Kombi
Porównaj parametry
Fiat 127 II Kombi
Wybierz auta, które Cię interesują i sprawdź, jak różnią się ich parametry. Porównaj wymiary zewnętrzne, rozstaw osi, prześwit. Dowiedz się, ile miejsca jest wewnątrz i jak pojemny jest bagażnik. Możesz sprawdzić również parametry silnika i jego osiągi, rodzaj zawieszenia, napędu, hamulców, a nawet wymiary opon.
Zobacz porównania z:
Chcesz sprawdzić, które auto w klasie średniej ma najniższe spalanie? A może jaki model w segmencie B ma największy prześwit? Albo który samochód sportowy najszybciej przyspiesza? Nasz ranking danych technicznych dostarczy Ci wszystkich potrzebnych informacji.

Dowiesz się, czy samochód, który wybrałeś, jest lepszy niż modele w ofercie konkurencji. Przekonasz się, czy w Twoim aucie jest więcej miejsca wewnątrz niż w innych samochodach z tego samego segmentu. Zobaczysz też, na którym miejscu w rankingu spalania jest model, który zamierasz kupić.
Fiat 127 II Kombi
Aktualnie przeglądasz Fiat 127 II Kombi