Szukaj

Dane techniczne Fiat Fiorino I 1.0 50KM 37kW 1980-1984

Szczegóły nadwozia

Podstawowe parametry

Liczba drzwi
2
Liczba miejsc
2

Wymiary wewnętrzne

Odległość od siedziska przedniego do dachu
880 mm
Długość siedziska przedniego
460 mm
Wysokość oparcia przedniego
630 mm
Zakres przesuwania foteli przednich
100 mm
Całkowita szerokość wnętrza kabiny
1210 mm

Własności transportowe

Przedział ładunkowy - długość
1440 mm
Przedział ładunkowy - szerokość
1180 mm
Przedział ładunkowy - wysokość
510 mm

Szczegóły silnika

Podstawowe parametry

Produkowany
od 1980 do 1984 roku
Pojemność skokowa
1049 cm³
Typ silnika
benzynowy
Moc silnika
50 KM (37 kW)
Maksymalny moment obrotowy
77 Nm
Stopień sprężania
Elektromobilność to obecnie jeden z głównych nurtów w rozwoju motoryzacji. Nic więc dziwnego, że praktycznie każdy z producentów chce mieć w swojej ofercie samochód elektryczny, a na rynku obserwujemy boom na elektryki.

Postanowiliśmy zatem przygotować specjalny dział poświęcony autom elektrycznym. Znajdziecie w nim informacje o zasięgach, ładowaniu i pojemnościach baterii, nasze testy samochodów elektrycznych, ciekawostki o nowych modelach aut na prąd, dopłatach do ich zakupu i nowych przepisach.
Fiat Fiorino I
Porównaj parametry
Fiat Fiorino I 1.0 50KM 37kW (1980-1984)
Wybierz auta, które Cię interesują i sprawdź, jak różnią się ich parametry. Porównaj wymiary zewnętrzne, rozstaw osi, prześwit. Dowiedz się, ile miejsca jest wewnątrz i jak pojemny jest bagażnik. Możesz sprawdzić również parametry silnika i jego osiągi, rodzaj zawieszenia, napędu, hamulców, a nawet wymiary opon.
Chcesz sprawdzić, które auto w klasie średniej ma najniższe spalanie? A może jaki model w segmencie B ma największy prześwit? Albo który samochód sportowy najszybciej przyspiesza? Nasz ranking danych technicznych dostarczy Ci wszystkich potrzebnych informacji.

Dowiesz się, czy samochód, który wybrałeś, jest lepszy niż modele w ofercie konkurencji. Przekonasz się, czy w Twoim aucie jest więcej miejsca wewnątrz niż w innych samochodach z tego samego segmentu. Zobaczysz też, na którym miejscu w rankingu spalania jest model, który zamierasz kupić.
Fiat Fiorino I