Szukaj

Dane techniczne Fiat Fiorino II 1.3 67KM 49kW 1987-1993

Szczegóły nadwozia

Podstawowe parametry

Liczba drzwi
4
Liczba miejsc
2

Wymiary zewnętrzne

Długość
3949 mm
Szerokość
1555 mm
Wysokość
1893 mm
Rozstaw osi
2365 mm
Rozstaw kół - tył
1305 mm
Zwis przedni
714 mm
Zwis tylny
870 mm

Własności transportowe

Przedział ładunkowy - długość
1570 mm
Przedział ładunkowy - szerokość
1334 mm
Przedział ładunkowy - wysokość
1369 mm

Szczegóły silnika

Podstawowe parametry

Produkowany
od 1987 do 1993 roku
Typ silnika
benzynowy
Moc silnika
67 KM (49 kW)
Elektromobilność to obecnie jeden z głównych nurtów w rozwoju motoryzacji. Nic więc dziwnego, że praktycznie każdy z producentów chce mieć w swojej ofercie samochód elektryczny, a na rynku obserwujemy boom na elektryki.

Postanowiliśmy zatem przygotować specjalny dział poświęcony autom elektrycznym. Znajdziecie w nim informacje o zasięgach, ładowaniu i pojemnościach baterii, nasze testy samochodów elektrycznych, ciekawostki o nowych modelach aut na prąd, dopłatach do ich zakupu i nowych przepisach.
Fiat Fiorino II
Porównaj parametry
Fiat Fiorino II 1.3 67KM 49kW (1987-1993)
Wybierz auta, które Cię interesują i sprawdź, jak różnią się ich parametry. Porównaj wymiary zewnętrzne, rozstaw osi, prześwit. Dowiedz się, ile miejsca jest wewnątrz i jak pojemny jest bagażnik. Możesz sprawdzić również parametry silnika i jego osiągi, rodzaj zawieszenia, napędu, hamulców, a nawet wymiary opon.
Zobacz porównania z:
Chcesz sprawdzić, które auto w klasie średniej ma najniższe spalanie? A może jaki model w segmencie B ma największy prześwit? Albo który samochód sportowy najszybciej przyspiesza? Nasz ranking danych technicznych dostarczy Ci wszystkich potrzebnych informacji.

Dowiesz się, czy samochód, który wybrałeś, jest lepszy niż modele w ofercie konkurencji. Przekonasz się, czy w Twoim aucie jest więcej miejsca wewnątrz niż w innych samochodach z tego samego segmentu. Zobaczysz też, na którym miejscu w rankingu spalania jest model, który zamierasz kupić.
Fiat Fiorino II