Szukaj

Dane techniczne Fiat Fiorino IV Cargo – wybierz silnik

Pokaż silniki:

Szczegóły nadwozia

Podstawowe parametry

Liczba drzwi
5
Liczba miejsc
2
Średnica zawracania
10.0 m

Wymiary zewnętrzne

Długość
3864 mm
Szerokość
1716 mm
Wysokość
1721 mm
Rozstaw osi
2513 mm
Rozstaw kół - przód
1469 mm
Rozstaw kół - tył
1465 mm
Zwis przedni
760 mm
Zwis tylny
591 mm

Wymiary bagażnika

Wysokość progu załadowczego
527 mm

Własności transportowe

Drzwi tylne - szerokość
570 mm
Drzwi tylne - wysokość
1041 mm
Drzwi boczne - szerokość
1056 mm
Drzwi boczne - wysokość
1040 mm
Przedział ładunkowy - długość
1523 mm
Przedział ładunkowy - szerokość
1473 mm
Przedział ładunkowy - wysokość
1205 mm
Maksymalna ładowność
535 kg
Szkic techniczny
Szkic techniczny Fiat Fiorino IV Cargo

Szczegóły silnika

Elektromobilność to obecnie jeden z głównych nurtów w rozwoju motoryzacji. Nic więc dziwnego, że praktycznie każdy z producentów chce mieć w swojej ofercie samochód elektryczny, a na rynku obserwujemy boom na elektryki.

Postanowiliśmy zatem przygotować specjalny dział poświęcony autom elektrycznym. Znajdziecie w nim informacje o zasięgach, ładowaniu i pojemnościach baterii, nasze testy samochodów elektrycznych, ciekawostki o nowych modelach aut na prąd, dopłatach do ich zakupu i nowych przepisach.
Fiat Fiorino IV Cargo
Porównaj parametry
Fiat Fiorino IV Cargo
Wybierz auta, które Cię interesują i sprawdź, jak różnią się ich parametry. Porównaj wymiary zewnętrzne, rozstaw osi, prześwit. Dowiedz się, ile miejsca jest wewnątrz i jak pojemny jest bagażnik. Możesz sprawdzić również parametry silnika i jego osiągi, rodzaj zawieszenia, napędu, hamulców, a nawet wymiary opon.
Chcesz sprawdzić, które auto w klasie średniej ma najniższe spalanie? A może jaki model w segmencie B ma największy prześwit? Albo który samochód sportowy najszybciej przyspiesza? Nasz ranking danych technicznych dostarczy Ci wszystkich potrzebnych informacji.

Dowiesz się, czy samochód, który wybrałeś, jest lepszy niż modele w ofercie konkurencji. Przekonasz się, czy w Twoim aucie jest więcej miejsca wewnątrz niż w innych samochodach z tego samego segmentu. Zobaczysz też, na którym miejscu w rankingu spalania jest model, który zamierasz kupić.
Fiat Fiorino IV Cargo
Fiat Fiorino IV Cargo