Szukaj

Dane techniczne Ford Bronco II 5.8 225KM 165kW 1978-1979

Szczegóły nadwozia

Podstawowe parametry

Liczba drzwi
3
Średnica zawracania
10.8 m

Wymiary zewnętrzne

Długość
4779 mm
Szerokość
2014 mm
Wysokość
1917 mm
Rozstaw osi
2641 mm
Rozstaw kół - przód
1630 mm
Rozstaw kół - tył
1640 mm
Prześwit
198 mm

Szczegóły silnika

Podstawowe parametry

Produkowany
od 1978 do 1979 roku
Typ silnika
benzynowy
Moc silnika
225 KM (165 kW)
Stopień sprężania
Elektromobilność to obecnie jeden z głównych nurtów w rozwoju motoryzacji. Nic więc dziwnego, że praktycznie każdy z producentów chce mieć w swojej ofercie samochód elektryczny, a na rynku obserwujemy boom na elektryki.

Postanowiliśmy zatem przygotować specjalny dział poświęcony autom elektrycznym. Znajdziecie w nim informacje o zasięgach, ładowaniu i pojemnościach baterii, nasze testy samochodów elektrycznych, ciekawostki o nowych modelach aut na prąd, dopłatach do ich zakupu i nowych przepisach.
Ford Bronco II
Porównaj parametry
Ford Bronco II 5.8 225KM 165kW (1978-1979)
Wybierz auta, które Cię interesują i sprawdź, jak różnią się ich parametry. Porównaj wymiary zewnętrzne, rozstaw osi, prześwit. Dowiedz się, ile miejsca jest wewnątrz i jak pojemny jest bagażnik. Możesz sprawdzić również parametry silnika i jego osiągi, rodzaj zawieszenia, napędu, hamulców, a nawet wymiary opon.
Chcesz sprawdzić, które auto w klasie średniej ma najniższe spalanie? A może jaki model w segmencie B ma największy prześwit? Albo który samochód sportowy najszybciej przyspiesza? Nasz ranking danych technicznych dostarczy Ci wszystkich potrzebnych informacji.

Dowiesz się, czy samochód, który wybrałeś, jest lepszy niż modele w ofercie konkurencji. Przekonasz się, czy w Twoim aucie jest więcej miejsca wewnątrz niż w innych samochodach z tego samego segmentu. Zobaczysz też, na którym miejscu w rankingu spalania jest model, który zamierasz kupić.
Ford Bronco II
Aktualnie przeglądasz Ford Bronco II