Szukaj

Dane techniczne Ford Bronco III 5.8 246KM 181kW 1980-1986

Szczegóły nadwozia

Podstawowe parametry

Liczba drzwi
3
Średnica zawracania
11.0 m

Wymiary zewnętrzne

Długość
4511 mm
Szerokość
1980 mm
Wysokość
1870 mm
Rozstaw osi
2659 mm
Rozstaw kół - przód
1654 mm
Rozstaw kół - tył
1636 mm

Szczegóły silnika

Podstawowe parametry

Produkowany
od 1980 do 1986 roku
Typ silnika
benzynowy
Moc silnika
246 KM (181 kW)
Stopień sprężania
Elektromobilność to obecnie jeden z głównych nurtów w rozwoju motoryzacji. Nic więc dziwnego, że praktycznie każdy z producentów chce mieć w swojej ofercie samochód elektryczny, a na rynku obserwujemy boom na elektryki.

Postanowiliśmy zatem przygotować specjalny dział poświęcony autom elektrycznym. Znajdziecie w nim informacje o zasięgach, ładowaniu i pojemnościach baterii, nasze testy samochodów elektrycznych, ciekawostki o nowych modelach aut na prąd, dopłatach do ich zakupu i nowych przepisach.
Ford Bronco III
Porównaj parametry
Ford Bronco III 5.8 246KM 181kW (1980-1986)
Wybierz auta, które Cię interesują i sprawdź, jak różnią się ich parametry. Porównaj wymiary zewnętrzne, rozstaw osi, prześwit. Dowiedz się, ile miejsca jest wewnątrz i jak pojemny jest bagażnik. Możesz sprawdzić również parametry silnika i jego osiągi, rodzaj zawieszenia, napędu, hamulców, a nawet wymiary opon.
Chcesz sprawdzić, które auto w klasie średniej ma najniższe spalanie? A może jaki model w segmencie B ma największy prześwit? Albo który samochód sportowy najszybciej przyspiesza? Nasz ranking danych technicznych dostarczy Ci wszystkich potrzebnych informacji.

Dowiesz się, czy samochód, który wybrałeś, jest lepszy niż modele w ofercie konkurencji. Przekonasz się, czy w Twoim aucie jest więcej miejsca wewnątrz niż w innych samochodach z tego samego segmentu. Zobaczysz też, na którym miejscu w rankingu spalania jest model, który zamierasz kupić.
Ford Bronco III