Szukaj

Dane techniczne Ford Econoline I 2.8 75KM 55kW 1961-1967

Szczegóły nadwozia

Podstawowe parametry

Liczba drzwi
4

Wymiary zewnętrzne

Długość
4274 mm
Szerokość
1925 mm
Wysokość
1953 mm
Rozstaw osi
2286 mm

Wymiary wewnętrzne

Odległość od siedziska przedniego do dachu
980 mm
Odległość od siedziska tylnego do dachu
1033 mm
Całkowita wysokość wnętrza kabiny
1379 mm

Wymiary bagażnika

Szerokość pomiędzy nadkolami
1224 mm
Wysokość bagażnika
1118 mm
Szerokość bagażnika
1651 mm
Długość do oparcia tylnej kanapy
1364 mm
Wysokość progu załadowczego
498 mm

Szczegóły silnika

Podstawowe parametry

Produkowany
od 1961 do 1967 roku
Typ silnika
benzynowy
Moc silnika
75 KM (55 kW)
Stopień sprężania
Elektromobilność to obecnie jeden z głównych nurtów w rozwoju motoryzacji. Nic więc dziwnego, że praktycznie każdy z producentów chce mieć w swojej ofercie samochód elektryczny, a na rynku obserwujemy boom na elektryki.

Postanowiliśmy zatem przygotować specjalny dział poświęcony autom elektrycznym. Znajdziecie w nim informacje o zasięgach, ładowaniu i pojemnościach baterii, nasze testy samochodów elektrycznych, ciekawostki o nowych modelach aut na prąd, dopłatach do ich zakupu i nowych przepisach.
Ford Econoline I
Porównaj parametry
Ford Econoline I 2.8 75KM 55kW (1961-1967)
Wybierz auta, które Cię interesują i sprawdź, jak różnią się ich parametry. Porównaj wymiary zewnętrzne, rozstaw osi, prześwit. Dowiedz się, ile miejsca jest wewnątrz i jak pojemny jest bagażnik. Możesz sprawdzić również parametry silnika i jego osiągi, rodzaj zawieszenia, napędu, hamulców, a nawet wymiary opon.
Chcesz sprawdzić, które auto w klasie średniej ma najniższe spalanie? A może jaki model w segmencie B ma największy prześwit? Albo który samochód sportowy najszybciej przyspiesza? Nasz ranking danych technicznych dostarczy Ci wszystkich potrzebnych informacji.

Dowiesz się, czy samochód, który wybrałeś, jest lepszy niż modele w ofercie konkurencji. Przekonasz się, czy w Twoim aucie jest więcej miejsca wewnątrz niż w innych samochodach z tego samego segmentu. Zobaczysz też, na którym miejscu w rankingu spalania jest model, który zamierasz kupić.
Ford Econoline I
Aktualnie przeglądasz Ford Econoline I