Szukaj

Dane techniczne Ford Falcon II 5.8 GT 291KM 214kW 1969-1972

Szczegóły nadwozia

Podstawowe parametry

Liczba drzwi
2
Średnica zawracania
12.1 m

Wymiary zewnętrzne

Długość
4681 mm
Szerokość
1859 mm
Wysokość
1387 mm
Rozstaw osi
2819 mm
Rozstaw kół - przód
1473 mm
Rozstaw kół - tył
1473 mm

Szczegóły silnika

Podstawowe parametry

Produkowany
od 1969 do 1972 roku
Typ silnika
benzynowy
Moc silnika
291 KM (214 kW)
Stopień sprężania
Elektromobilność to obecnie jeden z głównych nurtów w rozwoju motoryzacji. Nic więc dziwnego, że praktycznie każdy z producentów chce mieć w swojej ofercie samochód elektryczny, a na rynku obserwujemy boom na elektryki.

Postanowiliśmy zatem przygotować specjalny dział poświęcony autom elektrycznym. Znajdziecie w nim informacje o zasięgach, ładowaniu i pojemnościach baterii, nasze testy samochodów elektrycznych, ciekawostki o nowych modelach aut na prąd, dopłatach do ich zakupu i nowych przepisach.
Ford Falcon II
Porównaj parametry
Ford Falcon II 5.8 GT 291KM 214kW (1969-1972)
Wybierz auta, które Cię interesują i sprawdź, jak różnią się ich parametry. Porównaj wymiary zewnętrzne, rozstaw osi, prześwit. Dowiedz się, ile miejsca jest wewnątrz i jak pojemny jest bagażnik. Możesz sprawdzić również parametry silnika i jego osiągi, rodzaj zawieszenia, napędu, hamulców, a nawet wymiary opon.
Chcesz sprawdzić, które auto w klasie średniej ma najniższe spalanie? A może jaki model w segmencie B ma największy prześwit? Albo który samochód sportowy najszybciej przyspiesza? Nasz ranking danych technicznych dostarczy Ci wszystkich potrzebnych informacji.

Dowiesz się, czy samochód, który wybrałeś, jest lepszy niż modele w ofercie konkurencji. Przekonasz się, czy w Twoim aucie jest więcej miejsca wewnątrz niż w innych samochodach z tego samego segmentu. Zobaczysz też, na którym miejscu w rankingu spalania jest model, który zamierasz kupić.
Ford Falcon II
Aktualnie przeglądasz Ford Falcon II