Szukaj

Dane techniczne Ford Festiva II 1.6 90KM 66kW 1993-1997

Szczegóły nadwozia

Podstawowe parametry

Liczba drzwi
5

Wymiary zewnętrzne

Długość
3960 mm
Szerokość
1670 mm
Wysokość
1450 mm
Rozstaw osi
2390 mm
Rozstaw kół - przód
1420 mm
Rozstaw kół - tył
1400 mm

Wymiary wewnętrzne

Odległość od siedziska przedniego do dachu
970 mm
Odległość od siedziska tylnego do dachu
925 mm
Całkowita szerokość wnętrza kabiny
1325 mm
Całkowita wysokość wnętrza kabiny
1195 mm

Szczegóły silnika

Podstawowe parametry

Produkowany
od 1993 do 1997 roku
Pojemność skokowa
1600 cm³
Typ silnika
benzynowy
Moc silnika
90 KM (66 kW)
Stopień sprężania
Elektromobilność to obecnie jeden z głównych nurtów w rozwoju motoryzacji. Nic więc dziwnego, że praktycznie każdy z producentów chce mieć w swojej ofercie samochód elektryczny, a na rynku obserwujemy boom na elektryki.

Postanowiliśmy zatem przygotować specjalny dział poświęcony autom elektrycznym. Znajdziecie w nim informacje o zasięgach, ładowaniu i pojemnościach baterii, nasze testy samochodów elektrycznych, ciekawostki o nowych modelach aut na prąd, dopłatach do ich zakupu i nowych przepisach.
Ford Festiva II
Porównaj parametry
Ford Festiva II 1.6 90KM 66kW (1993-1997)
Wybierz auta, które Cię interesują i sprawdź, jak różnią się ich parametry. Porównaj wymiary zewnętrzne, rozstaw osi, prześwit. Dowiedz się, ile miejsca jest wewnątrz i jak pojemny jest bagażnik. Możesz sprawdzić również parametry silnika i jego osiągi, rodzaj zawieszenia, napędu, hamulców, a nawet wymiary opon.
Chcesz sprawdzić, które auto w klasie średniej ma najniższe spalanie? A może jaki model w segmencie B ma największy prześwit? Albo który samochód sportowy najszybciej przyspiesza? Nasz ranking danych technicznych dostarczy Ci wszystkich potrzebnych informacji.

Dowiesz się, czy samochód, który wybrałeś, jest lepszy niż modele w ofercie konkurencji. Przekonasz się, czy w Twoim aucie jest więcej miejsca wewnątrz niż w innych samochodach z tego samego segmentu. Zobaczysz też, na którym miejscu w rankingu spalania jest model, który zamierasz kupić.
Ford Festiva II